На Закарпатті добігають кінця Тижні знань безпеки життєдіяльності

Вже традиційно, котрий рік поспіль, головне управління МНС в Закарпатській області спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації проводять тижні знань безпеки життєдіяльності, метою яких є зменшення травматизму та загибелі дітей.

На Закарпатті добігають кінця Тижні знань безпеки життєдіяльності

Ця тема набуває особливої актуальності напередодні літніх канікул, коли через брак нагляду з боку дорослих, діти залишаються наодинці. Не завжди хлопчики та дівчата знають, або ж дотримуються правил особистої безпеки та вміють застосовувати їх на практиці.

Тому щороку, впродовж травня та грудня, саме напередодні канікулярного періоду значна увага приділяється підготовці молоді в питаннях безпечної життєдіяльності. Як зазначив заступник керівника закарпатських рятувальників Юрій Лебедєв, тільки спільними зусиллями можна досягти бажаних результатів. Оскільки на відміну від дорослих, з якими проведення роз’яснювальної роботи не завжди приносить бажаних результатів, увагу підростаючого покоління до безпечної життєдіяльності можна привернути шляхом застосування навчальних форм. Цей рік не став винятком, адже проблема дитячого завжди актуальна. У кожній школі, чи дошкільному закладі тиждень знань безпечної життєдіяльності проходив по-своєму, із врахуванням різних вікових груп дітей. Програма проведення занять різноманітна, на уроках дітлахів навчали правилам відпочинку на водоймах, під час прогулянок в лісі, грози, сильного вітру та шквалів. Наголошували рятувальники також про правила дорожнього руху, а також про правила поведінки з вогнем та інше.

Щоб ці заходи були дієвими та цікавими, кожен викладач вибирав довільну форму їх проведення. Уроки з безпечної життєдіяльності проводилися у формі розповідей, пізнавальних та рольових ігор, вікторин на різну тематику. Учні мали змогу відвідати пожежно-рятувальні підрозділи, знайомитися з рятувальним обладнанням та спорядженням. Залучаючи дітей взяти участь у різних конкурсах допомогло більш чітко пояснити їм про необхідність дотримання правил поведінки у різних життєвих ситуаціях. Не залишилися поза увагою й батьки, з якими рятувальники зустрічалися на батьківських зборах, де ознайомлювали останніх з випадками загибелі та травмування дітей та розповідали про правила безпечної поведінки.

В Головному управлінні МНС України в Закарпатській області вважають, що проведення роз’яснювальної роботи серед дітей та батьків у майбутньому знизить кількість травмувань та загибелі дітей під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій чи пожеж та виховати у них культуру безпечної поведінки.

Центр пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області
21 травня 2009р.

Теги: Ужгород, МНС, безпека життєдіяльності, діти, уроки, школа

НОВИНИ: Соціо

13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 2
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
15:33
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Фрінцком Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 лютого
18:26
У Мукачеві нетверезий водій мопеда спричинив ДТП Фото новина
09:00
Оприлюднили погодинний графік відключення світла на Закарпатті 31 січня
21:44
/ 4
На Закарпатті відремонтований за гроші міжнародних донорів притулок для біженців віддали в оренду пов’язаному з будівництвом вітряків фонду
18:05
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Андрієм Долгушевим Фото новина
15:59
/ 2
Поблизу Драгобрату врятували двох сноубордистів із Волинської області Фото новина
15:07
Підтвердили загибель на війні захисника з Гаті на Берегівщині Дьердя Комовці Фото новина
14:09
На Рахівщині рятувальники знайшли двох юних сноубордисток, які заблукали через туман Фото новина
08:55
Графік погодинного вимкнення електроенергії на Закарпатті 30 січня
18:00
У селі Ключарки на Мукачівщині попрощалися із захисником Павлом Масаловичем Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік відключення електроенергії 29 січня
18:34
Прокуратура в суді вимагає захистити 10 тис. га регіонального ландшафтного парку "Притисянський"
15:48
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання з воїном Андрієм Долгушевим Фото новина
14:35
Підтверджено загибель на війні військовослужбовця з Рахівщини Василя Веклюка Фото новина
12:43
Туристи з Києва та Молдови заблукали на Драгобраті Фото новина
» Всі новини