Голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші вивчав, як розвивається Свалявщина

Цього вівторка голова облдержадміністрації Олег Гаваші з робочою поїздкою відвідав Свалявський район. Предметом його уваги стали об’єкти соціальної сфери та виробничі підприємства.

Голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші вивчав, як розвивається Свалявщина

Насамперед Олег Гаваші провів прийом громадян, на який прийшло майже два десятки мешканців Сваляви та району. Так, пані Софія, багатодітна мати, звернулася до керівника краю з проханням допомогти з будматеріалами для обладнання колодязя. Вже з наступного тижня представники місцевої влади допоможуть жінці з вирішенням проблеми.

    Сільський голова села Рудникова Гута Сергій Арендаш просив сприяння у виділенні коштів  на берегоукріплення річки Пиня, яка час від часу підтоплює кілька дворогосподарств у селі. Питання з фінансуванням цього об’єкта розглядатиметься після виготовлення проектно-кошторисної документації. Іван Лофинець, сільський голова Сускова, пришов на прийом з питанням щодо реконструкції даху сільської амбулаторії. Минулого року відповідну документацію сільська рада вже виготовила, тепер – черга за фінансуванням. Голова облдержадміністрації дав доручення начальнику управління охорони здоров’я подати пропозиції щодо виділення коштів.

Чимало звернень стосувалося майнових та земельних питань, надання матеріальної допомоги та коштів на лікування, проведення операцій, працевлаштування, виділення санаторних путівок тощо. На всі звернення краяни отримали обґрунтовані відповіді та по можливості – допомогу.

***

Цього ж дня голова облдержадміністрації Олег Гаваші та в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Ланьо відвідали низку соціальних закладів району, на яких проводяться будівельні та ремонтні роботи. Насамперед побували на будівництві другої черги Неліпинської школи. На початку цього року було офіційно відкрито основний корпус на 400 дітей. Цьогоріч планується завершити будівництво їдальні та спортивного залу, провести благоустрій подвір’я. Для цього необхідно майже 5 млн. гривень.  На минулій сесії обласної ради депутати виділили на продовження робіт  понад 600 тисяч гривень.

Також керівник краю проінспектував роботи з реконструкції приміщення, в якому буде облаштовано дитсадок. Наразі в селі, де проживає понад 3 тисячі мешканців, дошкільного закладу нема. За словами неліпинського сільського голови Василя Мадяра, минулого року було прийнято рішення про реконструкцію будівлі колишнього дитячого оздоровчого закладу "Ждимир", де й розташується дитсадок на 75 місць. У 2008 році для ремонтних робіт з місцевих бюджетів було виділено 200 тисяч гривень. Вдалося замінити дах, відновити фасад. На завершення внутрішніх робіт необхідно ще 200 тисяч гривень. Керівник краю пообіцяв, що обласна влада за результатами виконання бюджету фінансово долучиться до реконструкції закладу.

Голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші вивчав, як розвивається Свалявщина У селі Поляна голова облдержадміністрації побував на заводі "Поляна Квасова" ВАТ "Свалявські мінеральні води". Тут нещодавно завершено будівництво водозабору та встановлено нову сучасну лінію по розливу джерельної води. Загальна вартість будівництва – 1,1 мільйона гривень. Минулого року на "Поляні Квасовій" було розлито майже 3 млн. літрів мінеральної води. Попри фінансово-економічну кризу, скорочень на підприємстві вдалося уникнути. Загалом на підприємстві працевлаштовано 270 працівників, середня заробітна плата на рівні минулого року – 1500 гривень. Як повідомив керівник підприємства Василь Мориляк, якщо попит на нову продукцію – джерельну воду в шестилітрових бутлях та мінеральну воду в скляній тарі – буде стабільним, то і надалі планується нарощувати виробничі потужності.

Останній об’єкт, який цього дня відвідав Олег Гаваші, – завод „Полата”  в Сускові, що вироблятиме електричні фільтри для електростанцій, підприємств хімічної та будівельної галузей. У квітні було завершено будівництво "Полати". Загальна площа виробничих потужностей – майже 6 тисяч квадратних метрів. Загалом чеські інвестори вклали в новий завод майже  8 мільйонів гривень. Як повідомив керівник підприємства Михайло Віщук, наразі ведеться пошук замовлень на продукцію "Полати". На початковому етапі планується створення 70 робочих місць, після налагодження виробництва кількість працюючих буде збільшено до 150-ти.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА
20 травня 2009р.

Теги: Свалявський район, Олег Гаваші, голова Закарпатської ОДА, "Поляна Квасова"

НОВИНИ: Соціо

13:40
В Ужгороді за донорами, хто не може через карантин самостійно здати кров, готові відправляти транспорт
13:09
Випробування Боржавськими полонинами: витримали не всі
13:04
Поблизу Ужгорода з'явилась алея дуба червоного
14:42
Закарпатською митницею з початку року пропущено 626 573 транспортні засоби
13:36
У лютому мережі АЗС на Закарпатті продали пального на понад 288 млн грн
13:34
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-лютому перевезено 790,4 тисяч тонн вантажів
13:14
Торік обсяг вирощування сільськогосподарських тварин в аграрних підприємствах Закарпаття збільшився на 29,7%
13:00
Закарпатгаз запровадив швидку реєстрацію в онлайн-сервісі 104.ua
09:44
На закарпатських пунктах пропуску – жвавий пасажиропотік
09:42
З наступного тижня Укрпошта доставлятиме ліки у віддалені села Закарпаття
02:34
/ 1
Суд у Львові призначив розгляд апеляційної скарги захисників Боржави щодо дозволу на будівництво ВЕС
22:51
/ 1
Гроші на кордоні. З життя закарпатських митників
16:23
На Закарпатті на митниці вилучили 1440 упаковок миючих засобів
15:04
ФОТОФАКТ. У Мукачеві вже квітне "шалена" сакура
14:23
У ході публічної консультації в Ужгороді 77,2% учасники обговорення підтримали ідею побудови підземного паркінгу на Поштовій
10:59
Цьогоріч у Мукачеві до першого класу підуть понад 1200 учнів
10:56
Учасники АТО та ООС у Мукачеві зможуть отримати 50 тис грн для відкриття власної справи
14:26
До закладів вищої освіти на Закарпатті зараховано у поточному навчальному році 6467 студентів
12:03
В Ужгороді затвердили порядок забезпечення "пільговиків" електронними квитками
12:01
/ 1
В Ужгороді визначили, де встановлять туристично-інформаційні стели
09:10
На Закарпатті контрабандисти двічі втекли від прикордонників, полишивши значні партії сигарет
21:26
Для ужгородців працює цілодобова гаряча телефонна лінія
17:58
Закарпатці за перші два місяці 2020-го сплатили понад 1 млн грн податку не нерухоме майно
17:44
В Ужгороді наразі – 253 містянина, що повернулися з-за кордону, з усіма працюють сімейні лікарі
13:58
На Закарпатті катастрофічно бракує донорської крові
» Всі новини