Закарпатських волонтерів закликають приєднатися до всеукраїнської благодійної акції "Допоможемо дітям разом" у супермаркетах "Сільпо"

Благодійний фонд „Дитячий світ” із 16 по 30 грудня проводить всеукраїнську благодійну акцію „Допоможемо дітям разом”, метою якої є збір 1 млн. гривень для придбання реанімобіля (операційної на колесах) для Всеукраїнського центру дитячої кардіології і кардіохірургії.

Закарпатських волонтерів закликають приєднатися до всеукраїнської благодійної акції "Допоможемо дітям разом" у супермаркетах "Сільпо"До участі запрошуються дитячі і молодіжні громадські організації та установи з міст: Київ, Біла Церква, Вінниця, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Керч, Кременчук, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, УЖГОРОД, Харцизьк, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Захід матиме широке висвітлення у національних і регіональних медіа, тому кожна організація, яка візьме у ній участь, матиме змогу активно заявити про себе. Волонтери, які візьмуть найбільш активну участь у благодійній акції, отримають цінні призи і грошові винагороди.

Акція проходитиме у два етапи - з 16 по 20 і з 26 по 30 грудня у 50 супермаркетах „Сільпо” водночас у 23 містах України. В ці дні у встановлені години (від 3-х до 5 годин в день) волонтери із громадських організацій допомагатимуть покупцям запаковувати куплений у супермаркетах товар у спеціально виготовлені пакети із символікою благодійної акції, водночас пропонуючи зробити благодійний внесок у спеціальні скриньки для збирання благодійних пожертв. У день закінчення акції у відділеннях банку „Надра” буде проведена інкасація скриньок. Під час проведення заходу у супермаркетах буде вивішено плакати з інформацією про акцію.

За 10 днів до початку акції на провідних українських телеканалах буде розміщено ролик соціальної реклами. По закінченні акції буде проведено прес-конференцію і урочисте передання реанімобіля Центру дитячої кардіології і кардіохірургії.

Акцію підтримали зірки української естради і відомі українські спортсмени Лілія Подкопаєва, Яна Клочкова, Катерина Серебрянська, Світлана Лобода, гурти „Танок на майдані Конго”, „СМС”, „Чотири королі”. Інформаційним партнером акції є радіо „Ера”. Партнерами у проведенні заходу виступають мережа супермаркетів „Сільпо” і банк „Надра”.

Організації, зацікавлені взяти участь у акції, повинні звертатися до координатора акції Сергія Летенка до 5 грудня 2006 року: тел. 097 517 78 70, e-mail: dytsvit_fond@ukr.net.
Всеукраїнський благодійний фонд "Дитячий світ"
22 листопада 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

16:12
Спалах гепатиту А на Хустщині продовжує поширюватися
14:26
/ 1
На Закарпатті камера прикордонників зафіксувала бурого ведмедя Фото новина
12:28
У центрі Ужгорода розшукали зниклу восьмирічну дівчинку Фото новина
10:46
/ 2
У ДТП на Берегівщині загинув 15-річний хлопець, ще двоє підлітків у тяжкому стані Фото новина
09:09
/ 1
Закарпатські лікарі відновили ріст кістки 12-річній пацієнтці без складної операції Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф поліцейським Юрієм Василиженком Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
14:14
Закарпатці зустріли евакуаційний поїзд із ДніпропетровщиниФото новина
12:45
/ 2
Найстарша жителька Іршавської громади відсвяткувала 104-й день народження Фото новина
10:35
Перший незалежний іспит з медицини невідкладних станів стартував на Закарпатті Фото новина
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
15:42
У Мукачеві окропили землю молодим вином на відкритті міжнародного форуму виноробів Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
13:24
У Бедевлі 35-річна водійка збила підлітка й врізалася в дерево Фото новина
12:40
/ 1
Сусіди врятували будинок у Загатті від масштабної пожежі Фото новина
11:59
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем Фото новина
10:12
На Закарпатті 14 листопада очікується хмарна погода та туман
09:01
Ветеран встановив рекорд України, підкоривши Говерлу з трьома ампутаціями Фото новина
18:41
На Закарпатті відкрили першу бочку вина врожаю 2025 року Фото новина
17:32
/ 4
На Закарпатті прикордонник переправляв ухилянта до Румунії за криптовалюту Фото новина
16:54
/ 1
На Берегівщині попрощаються із захисником Іваном Серебряковим Фото новина
16:05
На Тячівщині вогнеборці врятували будинок багатодітної родини Фото новина
14:59
Підтверджено загибель Героя із села Лоза на Іршавщині - Василя Химича Фото новина
» Всі новини