16 травня у Мукачеві святкуватимуть День Європи

З цієї нагоди у Мукачівському районі згідно з розпорядженням голови Мукачівської райдержадміністрації Іллі Токаря заплановане проведення найрізноманітніших заходів, розрахованих на інформування усіх верств населення району щодо перспектив європейської інтеграції.

16 травня у Мукачеві святкуватимуть День Європи

Зокрема, у загальноосвітніх навчальних закладах Мукачівщини  упродовж травня відбудуться науково-практичні конференції, брейн- ринги, дискусії, тренінги, години інформування на теми: “Європейський вибір України”, “Європа вчора, сьогодні, завтра”, “Європа - наш спільний дім”, “Моє європейське майбутнє”, “Сучасні тенденції розвитку освіти у Європейському Союзі”.

Школярі позмагаються у конкурсах рефератів на теми: “Європейський Союз” та “Європейські країни”, дитячого малюнка: “Європейські барви”, “Європа очима дітей”, візьмуть участь в оформленні книжкових виставок на теми: “Символи єднання : розвиток символів Європейського Союзу”, “Україна в європейській співдружності”.

 Відділ у справах сімї, молоді та спорту райдержадміністрації, готує у травні до Дня Європи масові спортивні заходи: турніри з футболу, настільного тенісу, змагання з велоорієнтування, а також засідання круглих столів з молоддю.

Відвідувачі бібліотек зможуть у травневі дні оглянути новинки європейської літератури, бути присутніми на годинах історії та літературно–музичних вечорах: “Україна в Європейській співдружності”, “Україна у контексті сучасних геополітичних реалій”, “Європейська культура в контексті світового ринку”, взяти участь у семінарі семінари на тему : “Діяльність бібліотек як інформаційних центрів з питань європейської інтеграції” та у засіданні “круглого столу” на тему “Розбудова громадянського суспільства. Європейський досвід”, повідомили в Мукачівській РДА.

ЗІА "Простір"
15 травня 2009р.

Теги: Мукачево, День Європи, спортивні заходи, конференції, громадянське суспільство

НОВИНИ: Соціо

23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
19:30
/ 1
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 3
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
02:05
/ 2
Скаргу ЕПЛ щодо скандального будівництва ВЕС на полонині Руна розгляне комісія з розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності ДІАМ
16:03
/ 2
У Мукачеві в понеділок попрощаються з полеглим Героєм Денисом Білим Фото новина
14:12
/ 8
Депутати Ужгорода проголосували за створення парку "Чорні озера" (ДОКУМЕНТ)
02:24
/ 2
На війні з росією поліг Василь Плиска з Черної на Берегівщині Фото новина
15:49
/ 7
Забудовник ГЕСів на Тересві в Калинах провалив спробу "таємно" скасувати арешт в апеляційному суді Фото новина
14:32
У четвер-суботу в Ужгороді проводитимуть дератизацію
14:08
/ 1
На Запоріжжі помер 45-річний військовослужбовець Петро Токарчик із Родникової Гути на Мукачівщині Фото новина
05:18
/ 2
Грінпіс в Україні підтримав екологічний рух по захисту Руни та право громадян захищати її без "пресингу"
04:37
Роберт "Мадяр" Бровді розпочав виконання обов'язків командувача Сил безпілотних систем
02:44
Інформацію про те, що угорська армія йшла маршем у бік Закарпаття в лютому 2022 року, оприлюднив я, – генерал-майор запасу СБУ Ягун
02:11
На ремонт вокзалу у Чопі витратять, як на армію FPV-дронів
01:28
/ 1
У четвер в Мукачеві попрощаються з померлим військовослужбовцем Анатолієм Гунченком Фото новина
23:50
/ 1
Внаслідок сьогоднішнього обміну полоненими додому повернуться троє закарпатців Відео новина
23:23
З початку року за результатами перевірок закарпатських аудиторів скасували тендери на 15 млн грн і розірвали договори на 28,08 млн грн
19:30
/ 6
Ігноруючи військових та екоактивістів, Тур'є-Реметівська сільрада "миттєво" "легалізувала" самовільно захоплену "Вітропарками" землю на Руні Фото новинаВідео новина
14:54
/ 2
Рахівську міськраду через суд зобов'язали завершити державну реєстрацію на акушерсько-гінекологічний корпус райлікарні
23:27
На Закарпатті стартували пригоди екоклубу "В гармонії з природою"
22:19
/ 3
У вівторок Тур’є-Реметівська сільрада спробує "легалізувати" самовільно захоплену "Вітропарками" землю – екоспільнота
17:17
/ 4
Журналістка-розслідувачка із Закарпаття Олена Мудра заявила про дискредитаційну кампанію в медіа щодо неї – ІМІ
» Всі новини