Ужгородці перекрили в’їзд до міста на 20 хвилин

Триває скандал, пов’язаний із намірами ужгородської міської влади відібрати від людей прибудинкову територію, що знаходиться в Ужгороді біля багатоповерхівки по вул. Челюскінців, 10. Нагадаємо, на місті колишнього сміттємайданчика нині огорожа, а самі контейнери комунальники понесли людям у двір.

Минулого тижня мешканці в знак протесту проти рішення відібрати від них землю під будинком, як і обіцяли, перекрили вул. Минайську – в’їзд до Ужгорода на 20 хвилин. Активісти кажуть, що це лише перший крок. Люди говорять, що іншого виходу вирішити проблему у них просто немає. До мешканців багатоповерхівки приєдналися жителі сусідніх будинків – в цілому, людей на мітингу було понад 100 чоловік.

 Скандал розгорівся настільки, що до мешканців навіть прибули юрист власника огорожі та перший заступник ужгородського міського голови Микола Адамовський. Перший повідомив, що земельна ділянка перебуває у нового власника цілком законно – відповідне рішення прийняли депутати Ужгородської міської ради. Тож відразу порадив звернутися жителям до суду, якщо у них претензії. Заступник міського голови теж був лаконічним – рішення про виділення землі прийняли депутати – до них всі питання.

 Згідно з документами, ділянку виділили для індивідуального житлового будівництва. Але люди впевнені, що там постане, найімовірніше, кафе чи щось подібне. Нині вони все одно кидають сміття за паркан. І, стверджують, не дозволять біля себе ніяке будівництво.

Ярослав Гулан, "Старий Замок "Паланок"
14 травня 2009р.

Теги: Ужгород, вул.Челюскінців, смітник, скандал, акція непокори, населення

НОВИНИ: Соціо

15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 3
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 25
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
03:07
В Ужгороді презентували книжку "Августин Волошин: біографія президента Карпатської України" Фото новина
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
» Всі новини