Закарпаття: Відбулася сесія Іршавської райради

Минулого тижня під головуванням Петра Станка відбулася вісімнадцята сесія Іршавської районної ради V скликання, у якій взяли участь представники райдержадміністрації, керівники районних служб, сільські голови. Першим питанням народні обранці заслухали звіт голови райради про проведену роботу і взяли його до відома.

Закарпаття: Відбулася сесія Іршавської райради

Порядком денним передбачалось затвердження ряду цільових бюджетних програм. Зокрема, з енергоефективності та енергозбереження на 2009-2013 роки, подальшого розвитку дошкільної освіти у районі на 2009 рік, забезпечення ведення Державного реєстру виборців у районі, "Цукровий та нецукровий діабет" на 2009-2015 роки, підтримки книговидавничої справи тощо.

Напередодні представники відділів та управлінь райдержадміністрації на засіданнях постійних комісій інформували депутатів щодо прийняття нових програм та внесення змін до діючих. Суттєвих зауважень не було.

Депутати внесли зміни до програми забезпечення оповіщення органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ і організацій в умовах особливого періоду та надзвичайних ситуацій, доповнили програму роботи з обдарованою молоддю, а також затвердили заходи щодо реалізації програми з благоустрою населених пунктів району на 2008-2012 роки.

З інформацією про внесення змін до районного бюджету на 2009 рік ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Симчик, яка також прозвітувала про виконання райбюджету за торік.

На розгляд депутатів було винесено майже десяток питань стосовно комунального майна. Зокрема, внесено зміни до Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста району на 2008-2011 роки, затверджено перелік об’єктів та інвентаризації майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району і т.д.

З цього питання доповідала начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району райради Надія Палош.

Найбільш жваве обговорення серед депутатського корпусу районної ради викликало питання щодо стану автомобільних доріг та безпеки руху на автошляхах району. Про ситуацію на автошляхах району розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Василь Заяць. Сесія акцентувала увагу на дотриманні технології і якості виконуваних робіт Службою та прийняла рішення щодо виділення додаткових коштів для проведення ремонту автодоріг.

Не залишила байдужих у сесійній залі інформація начальника відділу освіти РДА Віктора Матіки, у якій йшлося про стан та перспективи розвитку освіти у районі. Адже, це питання, як підкреслив голова райради, є завжди актуальним, особливо у період випускних іспитів.

А. Мегіц
08 травня 2009р.

Теги: іршавський, райрада, сесія, депутати, бюджет, комунальний

НОВИНИ: Соціо

18:10
/ 1
Ортопеди з усієї України пройшли спеціалізований курс у Мукачеві Фото новина
17:03
На Закарпатті відбувся восьмий традиційний Wine Run серед виноградників Фото новина
16:13
На Закарпатті затримали переправника під час отримання $3000 від «клієнта» Фото новина
13:58
Кардіохірурги Інституту Амосова обстежили дітей у Мукачеві Фото новина
12:52
На Виноградівщині проведуть безкоштовну вакцинацію тварин від сказу
11:53
На Закарпатті судитимуть «чорного археолога» за спробу продати унікальний скарб Фото новина
10:38
Ужгородський замок презентував сучасний бренд Фото новина
09:39
На війні з рф поліг воїн із Нижніх Ремет - Михайло Попович Фото новина
08:42
На Говерлі травмувалася 18-річна туристка із Закарпаття Фото новина
18:25
На «Тисі» митники вилучили брендові сумки та взуття майже на мільйон гривень Фото новина
16:36
/ 3
В Ужгороді після негоди авто застрягло у воді під залізничним мостом Фото новина
14:48
/ 12
В Ужгороді з’явилася 78-ма мініскульптура — на честь угорської шахістки Юдіт Полґар Фото новина
13:14
/ 2
На Тячівщині батька підозрюють у вбивстві власного сина Фото новина
12:29
Закарпатців попереджають про значні дощі та грози 14–15 вересня
09:17
/ 1
Помер закарпатський фотограф, журналіст і військовий Павло Білецький Фото новина
17:42
На Рахівщині підліток викрав 17 тисяч гривень з авто Фото новина
16:54
У румунських Карпатах рятувальники розшукали трьох українців
11:07
Ужгородський замок став майданчиком Міжнародного кінофестивалю Фото новина
09:03
/ 1
На війні з рф поліг Захисник із селища Ясіня - 37-річний Василь Андращук Фото новина
23:38
/ 6
Мешканці Калин на Тячівщині закликали голову Закарпатської ОВА зупинити "ГЕСівське" свавілля на Тересві та захистити громаду Відео новина
18:17
/ 2
Дружина загиблого воїна зі Сваляви закликає підтримати петицію про присвоєння йому звання Героя України Фото новина
17:20
У замку «Паланок» скасували частину обмежень для відвідувачів
16:20
На Рахівщині судитимуть торговця наркотиками, який ховав «товар» у дитячій іграшці Фото новина
15:26
Закарпатець віз із-за кордону роутери на пів мільйона без декларування Фото новина
13:25
/ 1
Закарпатські прикордонники пострілами зупиняли порушників Фото новина
» Всі новини