Завтра "Наша Україна" буде на Майдані разом з народом

"Наша Україна" відмовилась від ідеї проводити мітинг і концерт під час святкування річниці помаранчевої революції.

Завтра "Наша Україна" буде на Майдані разом з народом"Наша Україна" прислухалась до пропозицій помаранчевих побратимів, з якими ми стояли на Майдані 2004 року", - сказала журналістам керівник інформаційного департаменту “Наша Україна” Тетяна Мокріді.

"Наша Україна" вирішила замінити формат відзначення дня свободи. Цього дня не буде галасливих концертів і гучного святкування", - повідомила вона.

Водночас вона наголосила, що політики від "Нашої України" "обов’язково будуть на Майдані 22 ввечері". "Вони будуть на Майдані серед людей", - наголосила вона.

За словами Мокріді, "Майдан залишається для "Нашої України" найвищою цінністю, як і свобода - головним надбанням помаранчевої революції".

"Думаю, що 22 листопада ввечері всі помаранчеві сили будуть разом на Майдані серед людей", - наголосила вона.

Відповідаючи на питання "Української правди" Мокріді сказала, що цього дня “Наша Україна” не встановлюватиме сцену на Майдані Незалежності.

"Я ще раз наголошую, що представники "Нашої України" будуть серед людей. Вони згадають революційні дні 2004 і, напевно, зроблять висновки за останні 2 роки", - сказала вона.
RAZOM.org.ua
21 листопада 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

11:57
/ 1
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
02:22
Сенатор Грем пригрозив угорщині та Словаччині через купівлю нафти у рф
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
» Всі новини