Національна комісія регулювання електроенергетики спростовує інформацію про намір підвищити тарифи на газ для населення з 2007 року

Національна комісія регулювання електроенергетики спростовує інформацію про намір підвищити тарифи на газ для населення з 2007 року. Про це повідомили в прес-службі НКРЕ.

Національна комісія регулювання електроенергетики спростовує інформацію про намір підвищити тарифи на газ для населення з 2007 рокуТим часом НКРЕ заявляє, що не одержувала доручення першого віце-прем'єр-міністра, Міністра фінансів України Миколи Азарова щодо розробки нових рівнів цін на природний газ для населення. В повідомленні наголошується, що в даний час робоча група у складі представників НКРЕ, Мінпаливенерго, Мінекономіки, Мінбудівництва, Мінпраці і НАК «Нафтогаз України» продовжує опрацьовувати питання встановлення диференційованих тарифів на газ для населення, залежно від об'ємів споживання, починаючи з 339 грн. за тисячу кубометрів. При цьому, враховуючи підвищення закупівельної ціни імпортованого газу з 1 січня 2007 року до 130 дол. за тисячу кубометрів, робоча група також розглядає питання можливості збереження на нинішньому рівні цін на газ для підприємств комунальної теплоенергетики, передає «УНІАН».


Нагадаємо, 15 листопада п. р. член НКРЕ Сергій Дунайло заявив, що НКРЕ вважає за необхідне підвищити граничний рівень тарифів на газ для населення, що використовується комплексно, на 65,7% - до 686 грн. за тис. кубометрів з 2007 року.


Зокрема, він відзначив, що НКРЕ розробила новий рівень тарифів на газ для населення у виконання доручення першого віце-прем'єр-міністра, Міністра фінансів Миколи Азарова, яким займалася спеціальна робоча група, до складу якої входять представники НКРЕ.


Раніше, 19 жовтня 2006 р., НКРЕ знизила граничну оптову ціну на газ для населення, що не використовує газ для опалювання, на 18,2% - до 399 грн. за тисячу кубометрів.

В той же час, для комплексних (що використовують газ для приготування їжі, підігріву води, а також для опалювання) споживачів оптова ціна на газ залишена на колишньому рівні - 414 грн. за тисячу кубометрів.


Крім того, НКРЕ знизила роздрібні тарифи на газ для населення, зокрема, роздрібний тариф для споживачів, що не використовують газ для опалювання, але мають лічильник - до 31,5 коп. за кубометр, для споживачів, що не використовують газ для опалювання, але не мають лічильник - до 34,5 коп. за кубометр.


Для комплексних споживачів, які мають лічильник, ціна залишена на колишньому рівні - 40,7 коп. за кубометр, для тих, що не мають - 44,4 коп.


З 1 липня п. р. ціна на природний газ для підприємств теплокомуненерго, теплових електростанцій, електроцентралей і котельних підвищена з 383,4 грн. до 686 грн. за 1 тис. кубометрів - для неплатників ПДВ. При цьому для підприємств ТКЕ-платників ПДВ ціна на газ підвищена майже на 78% - з 329,1 грн. до 585,6 грн. за 1 тис. кубометрів.


За розрахунками НКРЕ, рівень ціни на газ для підприємства теплокомуненерго необхідно довести до 713,2 грн. за 1 тис. кубометрів. За даними НАК “Нафтогаз України”, економічно обгрунтований рівень цін – 740,1 грн. за 1 тис. кубометрів газу.
"ForUm"
20 листопада 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:31
/ 1
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
/ 2
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
/ 2
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
16:08
/ 1
У Тячеві прощатимуться з полеглим на війні з росією Олександром Томишинцем Фото новина
15:11
Закарпаття увійшло до лідерів України за народжуваністю у 2025 році
» Всі новини