Ужгород: За 9 місяців ц.р. витрати на соціальне страхування працюючим жителям обласного центру Закарпаття склали 22,7 млн. грн.

П’ять років минуло від дня створення Ужгородської міської виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Що вдалося зробити Фонду за цей період і які подальші перспективи його діяльності — у розмові з директором виконавчої дирекції Ігорем Сегляником.

Ужгород: За 9 місяців ц.р. витрати на соціальне страхування працюючим жителям обласного центру Закарпаття склали 22,7 млн. грн.— Пане Ігоре, передусім які основні задачі виконує міська виконавча дирекція Фонду?

— Якщо говорити в цілому, то у 2006 році витрати на соціальне страхування працюючим ужгородцям тільки за 9 місяців становили 22,7 млн. грн. Лише на оплату листків з тимчасової непрацездатності використано 6,7 млн. грн.

— В деяких містах були затримки з виплатами 8500 грн. на новонароджених дітей. Який стан справ з цими виплатами у м. Ужгороді?

— Фонд повністю забезпечує виплати породілям на дітей, причому тривалих затримок по виплаті нема. Так, допомогу на народження дитини отримали 1147 жінок, котрим загалом виплачено 3 млн. 892,8 тис. грн. А це на 371,8 тис. грн. більше, ніж минулого року. По догляду за дитиною до трьох років було надано допомогу на 2 млн. 858 тис. грн., що на 336 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

— Багатьох цікавить, чи оплачує Фонд лікарняні листки приватним підприємцям?

— Виплати, передбачені Законом України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням", поширюються на всіх працюючих осіб, зокрема і приватних підприємців, незалежно від форми оподаткування.

— Нині далеко не кожен може придбати за свій кошт путівку до санаторно-курортного закладу, а оздоровитися все ж хочеться. Як можна отримати путівку через Фонд?

— Путівки на оздоровлення до санаторно-курортного закладу видаються Фондом соціального страхування на підприємство. Для одержання путівок підприємству потрібно подати заявку на їх одержання до виконавчої дирекції Фонду соціального страхування за місцем реєстрації. У заяві страхувальник вказує санаторії у розрізі кварталів, коли потрібна та чи інша путівка. Однак за рахунок коштів Фонду може бути виділена лише одна путівка протягом двох календарних років.

Фізичні особи, котрі є платниками єдиного податку чи добровільно застрахованими, отримують путівки у Фонді соціального страхування за особистою заявою та медичною довідкою про потребу санаторного лікування, які оформлюються наказом директора. Путівки видаються з частковою оплатою 10, 20, 30, 50-відсоткової їх вартості з врахуванням матеріального стану застрахованої особи. Так, відповідно до програми відновлення здоров’я застрахованих осіб та членів їх сімей, на санаторно-курортне лікування використано 1 млн. 614,2 тис. грн., за рахунок чого оздоровлено 800 осіб.

— Невдовзі Новий рік. Як вирішується забезпечення дітей подарунками за рахунок коштів Фонду?

— Для дітей ужгородців буде закуплено 25,5 тис. подарунків, вартість одного подарунка становить до 15 грн. Подарунки видаватимуться страхувальникам згідно з поданими заявками та списками дітей віком до 14 років, які є членами сімей застрахованих осіб.
Єва Деметер, "РІО"
20 листопада 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:36
/ 2
Закарпатські митники викрили спробу ввезення великої партії незадекларованого одягу Фото новина
14:13
/ 2
В Ужгороді попрощалися із 22-річним захисником Денисом Дзюіним, якого тривалий час вважали зниклим безвісти Фото новина
12:31
/ 1
З російського полону звільнили двох закарпатських військових Фото новина
11:12
/ 8
СБУ та поліція проводять обшуки в Ужгородському ТЦК Фото новина
09:02
У Чопському прикордонному загоні обрали найкращих кінологів Фото новина
18:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні з росією захисника із Воловця Володимира Кравчука Фото новина
15:14
/ 5
На Закарпатті виявили сім’ю, де діти роками жили без школи та медичної допомоги Фото новина
11:10
В Ужгороді прощатимуться із загиблим захисником Едуардом Голяком Фото новина
10:24
У селі Батрадь на Берегівщині прощаються із полеглим воїном Володимиром Сідеєм Фото новина
16:35
У Мукачеві військовому після служби на Донеччині провели складне лікування суглобів
14:48
На Закарпатті судитимуть посадовця комунального підприємства через забруднення земель Фото новина
14:14
/ 1
В Ужгороді планують безкоштовно ремонтувати житло ветеранам та родинам загиблих військових Фото новина
12:19
У Закарпатській обласній лікарні провели складну реконструктивну операцію пораненому військовому Фото новина
11:03
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним Фото новина
17:27
/ 1
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
15:10
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
13:45
У Карпатах серед ночі заблукав турист із Київщини Фото новина
12:02
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
10:00
/ 8
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
11:54
У селищі Батьово в останню дорогу проведуть полеглого Героя Олексія Щетину Фото новина
10:02
У Мукачеві попрощаються із полеглим військовим Володимиром Сурняком Фото новина
09:15
У Хусті відзначили 936-ту річницю міста Фото новина
18:27
У Мукачеві патрульні виявили водія з понад 2 проміле алкоголю в крові Фото новина
» Всі новини