В Ужгороді відбувся підсумковий міжнародний семінар з підвищення кваліфікації

16 квітня в м. Ужгороді відбувся підсумковий міжнародний семінар проекту „Досвід єдиної Європи – підвищення кваліфікації”, за фінансової підтримки державного фонду ЄвроКліп-ЄвроЗв'язок та Міністерства закордонних справ Угорщини. Проект реалізовується Міжнародною Асоціацією Інституцій Регіонального Розвитку “МАІРР”.

Основною метою семінару було підвищення обізнаності представників органів влади, самоврядування та громадських організацій прикордонних регіонів України, Угорщини та Молдови щодо сучасних можливостей прикордонних країн у зв’язку з запровадженням нових інструментів транскордонного співробітництва. На завершальному етапі реалізації проекту, підведений підсумок тренінгової програми навчання для громадських організацій, органів влади та самоврядування, державних установ, що взяли участь у проекті та отримали знання щодо формування ефективної регіональної та місцевої політики, євроінтеграційної політики, а також отримали практичні навички розробки конкретних проектів та програм.

В заході взяли участь представники дипломатичних установ, органи влади та самоврядування, державних фондів, донорських організацій та громадського сектору України, Угорщини, Молдови та Словаччини. Близько 40 закарпатських представників громадських організацій, органів влади та самоврядування були представлені на міжнародному семінарі. З побажаннями щодо плідної співпраці у майбутньому, виступив пан Антал Суромі, консул генерального консульства Угорщини в м. Ужгороді. Брігітта Ласло представник Державного фонду ЄвроКліп-ЄвроЗв'язок ознайомила з роботою Фонду та запросила українські громадські організації до співпраці. Андраш Барані керівник Технічного Секретаріату Програми “ENPI” Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна, представник “VÁTI” – Угорська Громадська Неприбуткова Компанія Регіонального розвитку та містобудування ознайомив з перспективами використання Нового Інструменту Сусідства та Партнерства “ENPI” 2007-2013 років та Марія Ердеі депутат, представник Колегії Міжнародних Цивільних Відносин та Європейської Інтеграції представила досвід Національного Цивільного Фонду Угорщини у роботі з недержавними організаціями Угорщини. Андраш Ракоці, віце-президент Асоціації “МАІРР”, керівник “КІУТ” (Угорщина) презентував важливість формування сталого партнерства на регіональному рівні із залученням партнерських організацій Угорщини, України та Молдови.

Святослав Густяк, генеральний секретар Асоціації “МАІРР”, керівник Агенції Регіонального Розвитку “ПОЛОНИНА” із Словацької Республіки, презентував досвід Словаччини у залученні можливостей Норвезького Фінансового Механізму. Олег Іванчіогло керівник Громадської Організації “ПЕРСПЕКТИВА” Республіці Молдова, презентував перспективи українсько-угорсько-молдовської співпраці.

У другій секції семінару, Наталія Носа президент Асоціації “МАІРР” та експерт проекту, представила досвід Закарпатської області в сфері співпраці з міжнародними організаціями та презентувала потенціал Міжнародної Асоціації “МАІРР” для формування стратегічного підходу та сталих партнерств у прикордонних регіонах. Менеджер Асоціації з питань розвитку українсько-угорсько-румунської співпраці, координатор проекту Василь Базюк презентував результати проекту “Досвід єдиної Європи – підвищення кваліфікації”, та представив потужну та кваліфіковану тренінгову команду Закарпатської області, а саме:

• Єва Кіш – тренер програми “Євроінтеграція”;

• Дмитро Мірошніков та Оксана Станкевич – тренери з питання “Регіональний та місцевий розвиток”;

• Вадим Пилипенко – тренер за темою “Кластери, як інструмент соціально-економічного розвитку регіонів”;
• Наталія Носа - тренер програми “Фандрайзинг та проектний менеджмент”;

• Олег Димитрієв – тренер з питання “Фінансовий менеджмент”.

Крім того, представники громадських організацій, органів влади, самоврядування та державних установ, які були присутні на семінарі, мали можливість представити свої організації та проектні ідеї, що були ними розроблені під час проведення тренінгової програми.

Наприкінці семінару, за дорученням Брігітти Ласло представника Державного фонду ЄвроКліп-ЄвроЗв'язок, найбільш активним учасникам програми, директор Асоціації “МАІРР” Вадим Пилипенко, вручив Сертифікат учасника тренінгової сесії проекту “Досвід єдиної Європи – підвищення кваліфікації”.

Асоціація "МАІРР"
17 квітня 2009р.

Теги: Ужгород, МАІРР, семінар, підвищення кваліфікації, Європа

НОВИНИ: Соціо

19:53
/ 1
Детальний план території ужгородської "Кірпічки" обговорили на громадських слуханнях
19:22
20 лютого в Ужгороді відбудеться громадське вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
17:16
Суттєве потепління йде на Закарпаття
16:10
/ 1
У Видричці на Рахівщині запрацювала місцева пожежна команда
13:24
Упродовж тижня на Закарпатті на гострі респіраторні інфекції захворіло 7 610 осіб
11:40
/ 2
Дикі лісові коти облюбували Чорну гору на Виноградівщині
11:36
В Ужгороді представлять спільну українсько-словацько-румунську виставку "Весільне вбрання"
09:13
Змагання з катання на тазиках провели на Великоберезнянщині
01:22
/ 3
На фестивалі млинців в Ужгороді учасники змагалися за "Золоту палачінтовку"
00:37
/ 8
У Мукачеві також вшанували пам'ять "афганців"
14:09
Понад пів мільйона гривень зібрали цьогоріч в рамках акції "Серце до серця" на Закарпатті
13:36
/ 7
В Ужгороді відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ із Афганістану
12:03
У Виноградові розробляють Стратегію розвитку міста та Виноградівської міської ОТГ
09:52
Майже 700 тисяч гривень виділили в Ужгороді для забезпечення містян інсуліном
09:44
/ 2
У Мукачеві відкрили нову амбулаторію медичного центру "Сім’я"
21:30
/ 3
Слово про Семена Панька
15:13
/ 1
ФОТОФАКТ. В обласному центрі стартувала "Ужгородська палачінта"
15:05
У центрі Ужгорода вітали з Днем Валентина
12:16
/ 1
В Ужгороді провели громадські слухання з обговорення містобудівної документації
09:49
/ 3
Два фестивалі млинців стартують сьогодні в Ужгороді
09:47
/ 9
В Ужгороді дискутували, чи варто вживати фемінітиви
01:51
/ 6
Найпопулярнішим рейсом Укрзалізниці в 2019-му був поїзд Ужгород - Лисичанськ
18:09
З понеділка у закладах освіти Мукачева відновлюється навчання
16:49
В Ужгороді за 11,5 млн грн відремонтують фасад СБУ та сквер Героїв Майдану
16:38
Ще на тиждень продовжили карантин у школах Чопа
» Всі новини