Олег Гаваші задекларував ”жигулі-копійку”, а Юрій Чижмарь винаймає квартиру

Закон про державну службу не зобов’язує губернаторів оприлюднювати декларації про свої доходи. Однак керівники всіх областей Західної України це зробили.

Олег Гаваші задекларував ”жигулі-копійку”, а Юрій Чижмарь винаймає квартиру

Губернатор Закарпаття 50-річний Олег Гаваші у декларації про доходи за 2008-й вказав 167 тис. 218 грн. Зокрема 154 тис. 133 грн — зарплата на посаді голови ОДА, 13,8 тис. грн — матеріальна допомога. Ще 10,6 тис. грн заробила дружина Ольга Матвіївна.

На губернатора записана квартира в Ужгороді площею у 73,2 кв. м й авто ”жигулі-копійка”. На утримання квартири і машини Гаваші торік витратив 854 грн, ще 7,5 тис. грн заплатила його сім’я.

Олег Гаваші живе у двоповерховому рожево-кремовому будинку неподалік центра Мукачевого. Він записаний на членів його родини. Дім на 155 ”квадратів” огороджений кованим парканом. Поряд — одноповерхові хати, перекриті старою червоною черепицею. Неподалік — велика православна церква.

Двоповерховий будинок записаний на членів родини губернатора

Двоповерховий будинок записаний на членів родини голови ОДА (фото: Наталя СИНИЦЯ ) 

— Олега Оладаровича частіше бачу по телевізору, ніж удома, — розповідає сусідка Ганна Сабова, 56 років. — Він на роботу йде дуже рано, а повертається пізно. Забирає його і привозить назад робочий сріблястий джип ”Фольксваґен”. Якщо проходжу біля двору, коли губернатор на вулиці, — він завжди привітається, усміхнеться. Із сусідами живе дружно. Батьки губернатора мешкають поряд у хатині. Кажуть, не схотіли переходити у новий будинок. А Оля — жінка Олега Оладаровича — купує в нас улітку брусніку, гриби. Її теж водій возить на якійсь іномарці. Син працює директором мукачівського замку ”Паланок”. Він із сім’єю теж тут живе.

На рахунку в банку Олег Гаваші має 105 тис. 320 грн.

 

Губернатор Тернопільщини Юрій Чижмарь, 34 роки, торік заробив 157 тис. 684 грн.

У декларації вказав, що отримав 152 тис. 372 грн заробітної платні та 5 тис. 312 грн матеріальної допомоги. Порівняно з 2007-м, це на 58 тис. 205 грн більше.

Юрій Чижмарь не приховує, що володіє 2 га землі, однак відмовився конкретизувати, де вона розміщена, і коли її придбав. Подейкують, має 40 га біля військового полігону в селі Біла за 3 км від обласного центру та ділянку на Київщині.

Губернатор винаймає квартиру площею 42 кв. м на вул. Старий Ринок, 2. За оренду за рік сплатив 36 тис. грн.

Голова Тернопільської облдержадміністрації Юрій Чижмарь винаймає однокімнатну квартиру в будинку на вулиці Старий Ринок
 
Голова облдержадміністрації винаймає однокімнатну квартиру в будинку на вулиці Старий Ринок (фото: Жанна ПОПОВИЧ) 

— Мабуть, це однокімнатне помешкання з добрим ремонтом, повністю умебльоване, з побутовою технікою, — каже консультант агенції нерухомості ”Новий світ” Юлія Тихович, 23 роки.

5-поверхова цегляна будівля у формі літери ”П” розташована біля готелю ”Тернопіль” у центрі міста, неподалік від парку Шевченка. Тут живе переважно колишня партійна еліта, працівники Служби безпеки. У дворі припарковані іномарки. Клумби після зими не скопані, завалені сміттям.

— Губернатора рідко зустрічаю, бачу деколи у дворі його джип, — каже 29-річна Ольга. Вона гуляє з півторарічним хлопчиком поблизу дитячого майданчика. — Якось біля під’їзду бачила його із сином і дружиною. Всі нарядно вдягнені були, жінка — у довгому темному пальто. Певно, кудись у гості збиралися. Але то давно було, ще восени, здається.

Син губернатора 12-річний Василь вчиться у звичайній київській школі. Дружина Катерина працює в органах юстиції. Кажуть, вона є племінницею голови Секретаріату президента Віктора Балоги.

Родина Чижмаря володіє квартирою загальною площею у 60 кв. м. Проте де саме — у столиці чи в рідному Ужгороді — губернатор не уточнив.

Чижмарь має позашляховик ”Сузукі Вітара”. Іномарка цього класу коштує від $ 32 тис.

Вкладів у банках та інших фінансово-кредитних установах Чижмарь та його сім’я не мають.

Подейкують, губернатор є співзасновником столичної фірми зі влаштування аквапарків на понтонах. Такий аквапарк працював торік у Тернополі на дальньому пляжі.

"Газета по-українськи"
16 квітня 2009р.

Теги: голова ОДА, доход, декларація

НОВИНИ: Соціо

18:17
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 5
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
09:01
Стало відомо, коли на Закарпатті вимикатимуть світло 2 грудня
15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
10:57
В Ужгороді сьогодні попрощаються із захисником Золтаном Калої Фото новина
10:05
У селі Видричка на Рахівщині попрощалися із полеглим захисником Степаном Павлючком Фото новина
09:06
Оприлюднено прогнозний графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 грудня
16:45
У Мукачівському замку відкрили резиденцію Святого Миколая Фото новина
12:51
У селі Видричка на Рахівщині попрощаються із Героєм Степаном Павлючком Фото новина
10:18
У Берегові стартував Благодійний різдвяно-новорічний ярмарок на площі Кошута Фото новина
09:06
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 30 листопада
17:39
/ 3
У Мукачеві провели акцію на підтримку полонених та зниклих безвісти військових Фото новина
12:41
/ 2
Жителька Нижнього Болотного на Хустщині відзначила 100-літній ювілей Фото новина
10:41
/ 1
У Часлівцях на Ужгородщині попрощаються із полеглим Героєм Михайлом Дюриком Фото новина
09:02
/ 1
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 29 листопада
18:06
/ 2
Герой «Азовсталі» з Мукачівського прикордонного загону отримав державну нагороду Фото новина
16:27
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину з Дніпропетровщини Фото новина
15:18
/ 1
Закарпатські митники затримали вантажівку з незадекларованим товаром на 1,5 млн грн Фото новина
14:39
/ 10
На Мукачівщині громада УПЦ МП разом з настоятелем приєдналася до ПЦУ Фото новина
14:06
У Мукачеві посеред ночі патрульні знайшли малюка, який сам блукав вулицями Фото новина
12:15
/ 1
Виноградівська міськрада повідомила про смерть Героя із Великих Комʼят Едуарда Густі Фото новина
11:23
Чопський прикордонний загін проводить набір на військову службу за контрактом
10:27
Апеляційний суд у Львові очікувано залишив чинним детальний план територій під будівництво вітряків на Руній
» Всі новини