Той запевнив усіх присутніх журналістів, а заодно і начальника УМВС області та всіх його замів і керівників підрозділів, що така інформація оприлюднена всюди, де проводить прийом документів на видачу паспортів. Також пан Михайлишин повідомив, що в деяких районах, зокрема Тячівському, банки самовільно ввели до переліку платежів внески до благодійного фонду "Добра воля", однак на вимогу працівників міліції вилучили.
Та навіть учора на інформаційному стенді служби, яка приймає документи на виготовлення паспортів для мешканців Ужгородського, Перечинського та Великоберезнянського районів такої інформації не було. У розташованому неподалік відділенні Коопінвестбанку, де приймаються платежі за виготовлення паспортів, подібної інформації теж не було. Хоча фонд "Добра воля" у переліку присутній. До списку необхідних платежів, де значаться, зокрема, ще два "благодійних" внески – до обласного та загальнодержавного фондів "Правопорядок", платіж до страхової компанії "Інтер" (75 грн.) касир порадила мати на увазі ще не вписані на листок 35 грн. за консультаційні послуги – які і за що повідомити не змогла. До речі, у переліку й так присутні кілька платежів за інформаційні та консультаційні послуги.
Більше місяця тому, коли довелося сплачувати у цьому відділенні банку за виготовлення закордонного паспорта, касир, на відмову платити благодійні внески та за страховку, дивуючись, перепитувала: "А ви узгодили це в міліції? Вам дозволили?"
В обласному ВГІРФО УМВС ми теж не змогли знайти повідомлення про те, які платежі при оформленні паспортів обов’язкові, а які ні. Як і в поряд розташованому приміщенні Коопінвестбанку. Допомогти нам знайти це не було кому – о 15.15 на місці не було пана Михайлишина і зачиненими були двері усіх його замів. Мобільний телефон Ігоря Володимировича повідомив, що абонент не може прийняти дзвінок, так само не вдалося телефоном поспілкуватися й начальником УМВС області Павлом Кононенком.
Нагадуємо, що колишній президент США Білл Клінтон постав перед судом навіть не за сексуальний зв`язок з Монікою Лівінскі, а за те, що збрехав, заперечуючи його. Те, що зробив пан Михайлишин дипломатично теж називається наданням неправдивої інформації, а по-людськи – брехнею. Цікаво, що йому навіть не вистачило розуму, або ж навпаки, забагато було самовпевненості, не розмістити повідомлення після прес-конференції. Сподіваємось, що це нарешті таки зроблять, а заодно і офіційно через ЗМІ повідомлять громадськість.
До речі, нинішній вдруге головний міліціонер країни Юрій Луценко здобув популярність в часи помаранчевої революції також тим, що критикував міліцейські побори за виготовлення паспортів і висміював необхідність оформлення довідок про судимість. Тепер, вочевидь, коли гроші йдуть уже до ближньої кишені, такого гумору вже не викликають.