Ужгородська митниця відзначила чверть віку своєї діяльності

Уже стало доброю традицією вшановувати ратний труд доблесних охоронців державного кордону.

Ужгородська митниця відзначила чверть віку своєї діяльності

2 квітня ц.р. працівники Ужгородської митниці відзначили 25-річчя з дня створення структури. Чверть століття діяльності – це той період, коли можна підсумовувати зроблене, поділитися накопиченим досвідом, спланувати завтрашнє. Відкриваючи урочисте засідання, начальник Ужгородської митниці Михайло Порада розповів про роботу служби з часу її створення та сердечно привітав своїх колег зі святом.

Далі перший заступник голови державної митної служби України Ігор Піковський зачитав вітальний адрес від голови державної митної служби України Анатолія Макаренка та вручив відзначеним почесні нагороди.
За дорученням голови обласної ради Михайла Кічковського його заступник Василь Брензович також привітав іменинників.

Він підкреслив, що митники - в числі перших громадян України, які зустрічають іноземців, котрі перетнули кордон держави. Саме вони формують перші враження, що запам’ятовуються найбільше. А вони - повинні бути яскравими, доброзичливими, оскільки до нас приїздять і туристи, і представники ділових кіл з конкретними пропозиціями щодо співпраці.

Відрадно, повів далі Василь Іванович, що, як правило, наші митники, належним чином представляючи незалежну Україну, з честю і гідністю виконують завдання, покладені на них державою. З високим професіоналізмом ведуть безкомпромісну боротьбу з кримінальними проявами, бережуть цілісність митної території України.

На завершення Василь Брензович вручив Почесні грамоти облради кращим працівникам митниці.

Приємною несподіванкою для всіх стало музичне вітання від вокального колективу "Шафарі" Академії митної служби, які виконали кілька композицій. До речі, один із учасників цього гурту – працівник Ужгородської митниці.
Великій групі кращих охоронців кордону, ветеранам митної служби були вручені почесні відзнаки облдержадміністрації, УСБУ, ГУМВС України в Закарпатській області.

Завершилося урочисте зібрання музичним супроводом гурту "Гудацька тайстра".

Надія Сарана, Закарпатська обласна рада
03 квітня 2009р.

Теги: Ужгород, митниця, кордон, ювілей

НОВИНИ: Соціо

18:17
/ 4
На Закарпатті прикордонники викрили двох хабародавців Фото новина
17:10
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який кілька днів блукав у горах Фото новина
14:18
/ 2
Останній дзвоник пролунав сьогодні для школярів Ужгорода Фото новина
13:06
На Тячівщині 10-річна дитина потрапила до реанімації після наїзду електросамоката Фото новина
10:19
В Ужгороді попрощалися з 32-річним солдатом Мироном Стегурою, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:00
/ 2
На Закарпатті створили віртуальну подорож національним парком Фото новина
18:15
На Закарпатті запроваджують обмеження руху великовагового транспорту у спеку Фото новина
16:25
У Мукачеві поховали 31-річного воїна Євгенія Гуранича, який поліг на війні з росією Фото новина
15:26
/ 2
На кордоні з Угорщиною затримали чоловіка з фальшивими документами Фото новина
13:23
/ 2
На Закарпатті помер провідник ОУН та колишній політв’язень Василь Бряник Фото новина
10:19
/ 1
Медикині із Закарпаття пройшли інтенсивне навчання у Варшаві Фото новина
21:00
У четвер у Мукачеві попрощаються з Євгенієм Гураничем, що загинув ще в січні 2025 року Фото новина
18:37
На Закарпатті вручили посмертну нагороду матері прикордонника Фото новина
17:28
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Мироном Стегурою Фото новина
16:37
/ 1
В Ужгороді спіймали нетверезу водійку таксі Фото новина
14:40
Серед картоплі на Закарпатті виявили боєприпас Фото новина
10:05
Мукачівець під наркотиками спричинив ДТП і намагався втекти Фото новина
21:12
/ 5
Свидовець і полонину Красну порізали на лоти для продажу з аукціонів. Усього 800 ділянок на площі понад 8 тисяч гектарів
18:33
/ 14
Мер власних інтересів
14:36
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Янчієм Фото новина
13:34
На Закарпатті викрали багі з майстерні Фото новина
11:31
В Ужгороді патрульні виявили водія у стані алкогольного сп’яніння Фото новина
11:00
/ 1
На Закарпатті за добу вигоріло понад 1,3 гектара сухої трави та сміття
18:05
/ 1
На Закарпатті митники вилучили люксові бренди на пів мільйона гривень Фото новина
16:47
В Ужгороді шість квартир передадуть пораненим військовим
» Всі новини