На Закарпатті за вихідні у вогні загинули 4 людини

На вихідні‚ упродовж однієї доби (29 березня) в Закарпатті сталося п’ять пожеж‚ внаслідок яких загинуло четверо людей.

На Закарпатті за вихідні у вогні загинули 4 людини

Перше повідомлення в оперативно-рятувальну службу Міжгірського району надійшло о 02:25. У с. Майдан горів безгоспний металевий вагончик. Оскільки споруда знаходиться за межами житлового сектору‚ то пожежу помітили досить пізно‚ практично коли вже язики полум’я з середини почали вириватися назовні. Після того‚ як вогнеборці СДПЧ-14 приборкали розбурхану стихію‚ всередині виявили й обгоріле людське тіло. Згодом з’ясувалося‚ що це 18-річний місцевий мешканець‚ який незадовго до трагедії повернувся додому із заробітків. Прямі збитки‚ спричинені пожежею‚ оцінюються в 500 грн. Деталі та причини трагедії встановлюються.

Наступне повідомлення про загибель людини в оперативно-рятувальну службу області надійшло після обіду. Цього разу вогонь навідався в житловий будинок 57-річного мешканця с. Онок‚ що на Виноградівщині. Чоловік мешкав самотньо. Двоюрідна сестра‚ яка проживає неподалік‚ раз на день приносила родичеві попоїсти. Цього разу жінка‚ зайшовши в помешкання‚ відчула запах диму. Вона відразу кинулася в спальну кімнату‚ де на вигорівшому ліжку й виявила бездиханне тіло брата. Як з’ясувалося, до загибелі людини призвела згубна звичка курити в ліжку.

Через аналогічну причину цього ж дня на одній пожежі загинуло відразу двоє людей – 48-річний мешканець с. Ставне Великоберезнянського району та його 30-річний племінник‚ що проживав разом з дядьком. Обгорілі тіла виявили близько дев’ятої вечора сестра загиблого господаря та її чоловік. Вони прийшли провідати родичів. Пожежні підрозділи не викликалися‚ так як на момент виявлення‚ вогняна стихія вже самоліквідувалася‚ залишивши після себе два обгорілих людських тіла та знищені ліжко‚ стіл та домашнє майно‚ що знаходилося в кімнаті. Деталі справи з’ясовують правоохоронці.

Тільки з початку року на пожежах в Закарпатській області вже загинуло 23 людей, ще 11 отримали різного ступеня важкості опікові травми. За статистикою, левова частка пожеж, серед яких і з трагічними випадками, стається саме через людський фактор. У зв’язку з цим, головне управління МНС в Закарпатській області звертає увагу громадян на суворе дотримання правил пожежної та особистої безпеки, завдяки яким вдасться зберегти роками надбані матеріальні цінності та найголовніше – життя й здоров’я людей.

Центр пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області
30 березня 2009р.

Теги: Закарпаття, пожежі, жертви

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:50
Сотні рятувальників і авіація борються з масштабною лісовою пожежею неподалік Воловця Фото новина
10:14
/ 2
Ужгородські патрульні врятували розгублену пенсіонерку Фото новина
09:03
На Мукачівщині триває ліквідація масштабної лісової пожежі Фото новина
11:44
На Ужгородщині під час пожежі загинув чоловік Фото новина
09:02
Син врятував матір із палаючого будинку на Хустщині
16:29
На Тячівщині пожежу вдалося зупинити за крок від житлового будинку Фото новина
10:43
/ 2
На Закарпатті вигорів готель на Красії Фото новина
16:44
/ 1
За добу на Закарпатті сталося 11 пожеж через спалювання сухостою
10:15
/ 2
На Львівщині розслідують смертельне зіткнення поїзда "Київ-Ужгород" з вантажівкою Фото новина
09:11
/ 1
На Львівщині автокран протаранив потяг «Київ–Ужгород» - є загиблі Фото новина
13:42
У річці Тересва на Закарпатті виявили тіло чоловіка
09:11
Поліція Закарпаття зупинила вантажівку після стрілянини по колесах Фото новина
14:50
У Мукачеві під час пожежі ледь не загинув чоловік Фото новина
15:47
На Хустщині пожежа ледь не знищила будинок Фото новина
15:18
/ 1
В Ужгороді патрульні врятували жінку від спроби самогубства
13:21
/ 2
В Ужгороді триває ліквідація пожежі на сміттєзвалищі Фото новина
12:34
На Хустщині під час пожежі постраждав 75-річний чоловік Фото новина
11:53
На Тячівщині у водоймі виявили тіло чоловіка
18:27
Через негоду на Закарпатті пошкоджено авто, будинок і знеструмлено населені пункти Фото новина
17:14
Через штормовий вітер на Закарпатті загинув чоловік Фото новина
13:52
На Закарпатті через штормовий вітер падають дерева Фото новина
16:04
На Тячівщині горів житловий будинок Фото новина
14:28
На Берегівщині медики врятували жінку з анафілактичним шоком після укусу бджоли
11:24
На Мукачівщині під колесами авто загинув пішохід, який рухався дорогою у темряві Фото новина
10:11
/ 1
На Закарпатті медики врятували пацієнта з пульсом до 20 ударів за хвилину
» Всі новини