За минулу добу на Закарпатті сталося 6 пожеж

Економічні втрати від них склали 196 тисяч гривень. На пожежах загинуло 3 людей, вогонь пошкодив 3 житлові будинки, навіс з сіном, надвірну споруду та літню кухню. Зафіксовано 2 неправдиві виклики підрозділів МНС.

За минулу добу на Закарпатті сталося 6 пожеж

Сьогодні найбільш складна пожежна обстановка у Іршавському та Великоберезнянському районах, де виникло 36 відсотків всіх обласних загорянь минулого тижня. Найчастіше пожежі стають наслідком коротких замкнень, несправних електромереж та необережного поводження з вогнем, від цієї причини виникло 55 відсотків всіх загорянь минулого тижня.

З початку року на Закарпатті вже сталося 200 пожеж, тільки прямі матеріальні збитки від яких склали 1 мільйон 284 тисяч гривень. На пожежах загинуло 22 дорослих та 1 дитина, ще 10 дорослих та 1 дитину було травмовано. Під час гасіння пожеж врятовано 3 людей.

У зв’язку із зростанням кількості пожеж, загиблих та травмованих на пожежах, ГУ МНС України в Закарпатській області звертається до мешканців нашої області бути обачними у поводженні з вогнем та дотримуватися правил пожежної безпеки.

Пожежі:

29 березня о 05:50 до оперативно-координаційного центру ГУ МНС України в Закарпатській області надійшло повідомлення про пожежу в навісі із сіном в селі Луг Великоберезнянського району. Вогонь знищив навіс та пошкодив прибудову, розташовану поруч з навісом. Загоряння ліквідовано силами СДПЧ-16 по охороні селища Великий Березний. Згідно висновків органів Державного пожежного нагляду пожежа стала наслідком занесення стороннього джерела запалення (іскри із димаря).

29 березня о 22:40 тячівські рятувальники отримали повідомлення про пожежу у надвірній споруді в с. Криве. До місця події було направлено місцеві пожежні команди з селища Тересва та села Нересниця, які погасили розбурхане полум’я. Збитки власника обійстя склали близько 5 тисяч гривень. Причина пожежі поки встановлюється.

30 березня о 01:06 великоберезнянські пожежники отримали повідомлення про загоряння в селі Люта, де полум’я охопило літню кухню. Вогонь знищив покрівлю споруди та півтони сіна, завдавши господарям збитків на 4 тисячі гривень. Пожежу, спричинену порушеннями правил пожежної безпеки при монтажу електроустановок та електромереж, погасили вогнеборці з СДПЧ-16 по охороні селища Великий Березний.

30 березня о 02:16 тривожний сигнал про пожежу у житловому будинку надійшов з вулиці Пляжної, що у місті Берегово. Вогонь знищив покрівлю житлового будинку, меблі та дещо з майна господарів, завдавши їм прямих матеріальних збитків на 2 тисячі гривень. Зусиллями вогнеборців вдалося запобігти подальшому поширенню полум’я, завдяки чому було врятовано матеріальних цінностей щонайменше на 10 тисяч гривень. Причина пожежі – встановлюється.

Центр пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області
30 березня 2009р.

Теги: Закарпаття, пожежі, жертви

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:10
/ 2
Поліція затримала водія вантажівки, причетного до смертельної ДТП на Абранському перевалі Фото новина
13:11
На Хустщині через пожежу в котельні ледь не згорів житловий будинок Фото новина
12:08
Двоє людей загинули у смертельній автотрощі на Абранському перевалі Фото новина
09:58
/ 1
У румунських Карпатах врятували двох українців, які збилися з маршруту в критичному холоді і двометрових заметах Фото новина
16:55
На Рахівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
16:22
/ 8
На Мукачівщині 40-річного чоловіка смертельно поранили під час полювання Фото новина
13:28
/ 1
На Рахівщині прикордонники врятували 35-річного киянина, який намагався незаконно перетнути кордон Фото новина
12:31
Гірські пошуковці на Рахівщині врятували чоловіка, який кілька днів блукав у горах Фото новина
23:11
На місці удару рф по пасажирському поїзду "Чоп – Харків – Барвінкове" виявили фрагменти 6 тіл
16:50
/ 2
Поліція розпочала розслідування смерті немовляти в лікарні Мукачева
13:40
На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу в дерев’яній будівлі Фото новина
10:10
На Берегівщині 28-річна породілля народила немовля ще до приїзду лікарів Фото новина
17:33
Поїзд на маршруті Барвінкове – Львів – Чоп потрапив під удар російських безпілотників Фото новина
13:20
Під час пожежі в Чорноголові на Ужгородщині загинув 72-річний чоловік Фото новина
09:50
Падіння дерев і пошкодження ЛЕП спричинили затримки поїздів до Закарпаття
18:12
/ 1
На Тячівщині однорічна дитина постраждала від опіку внаслідок падіння гарячого молока Фото новина
15:23
У неділю на Закарпатті горіли три будинки
14:54
У Нересниці на Тячівщині у пожежі загинув чоловік
13:40
На Хустщині під час пожежі врятували 65-річну жінку Фото новина
12:30
У Синевирській Поляні медики прийняли пологи у салоні швидкої Фото новина
16:31
На Хустщині через негоду медикам довелося приймати пологи на виклику Фото новина
16:16
52-річний чоловік загинув у пожежі в Мукачеві Фото новина
14:55
На Берегівщині жінка врятувала автомобіль із палаючого гаража
10:13
В Ужгороді помер лебідь, врятований напередодні з криги на річці Уж Фото новина
20:04
/ 9
Прикордонники розповіли подробиці втечі водія рейсового автобуса на КПП «Ужгород»
» Всі новини