Студенти кафедри туризму УжНУ навчалися у німецькому Дармштадті

З 14 по 21 березня у місті Дармштадт (Німеччина) пройшов навчальний семінар на тему "Туристичний маркетинг та транспортна інфраструктура", розроблений спеціально для студентів кафедри туризму УжНУ.

Ініціаторами та організаторами виступив клуб Skаl Дармштадт-Зюдгессен, міжнародна асоціація підприємців сфери туризму, членом якого нещодавно стала викладач кафедри туризму Смирна А.О., яка супроводжувала групу з України. За сім днів учасники познайомилися з різними галузями німецького туризму та обмінялися досвідом зі студентами технікуму туризму і туристичної економіки у школі Мартіна Бегайма.

Програма була дуже насиченою. Лекції закріплювалися практичними прикладами. Студентам були запропоновані інсценовані екскурсії містом у супроводі російської княгині і прачки, відвідання туристичної ярмарки у виставковому центрі Дармштадіум, екскурсія у Франкфуртському аеропорті, порівняння готелів різних категорій.

Фахівці з найрізноманітніших туристичних галузей ділилися своїм досвідом на теми маркетингу міста, виставкового туризму, піару, роботи торгово-промислової палати, класифікації готелів та особливостями найбільшої готельної мережі світу Best Western. Звичайно розваги були також внесені в програму. Наші дівчата організували вареничну вечірку для німецьких студентів у вигляді тренінгу з приготування вареників. Вечірка мала великий успіх. Басейн, кінотеатр, музична вистава, ірландський бар також були пунктами програми.

Виснажені і трохи сумні покидали українські експерти з туризму місто-побратим Дармштадт, де їх так тепло приймали. Гюнтер Кох, власник чотиризіркового готелю Best Western, на готельному візку доправив на колію всі валізи студенток, Петер і Клаудія Ері прийшли на вокзал зі своїм щеням Томі. Їхати не хотілося, але бажання про все побачене розказати вдома, а головне—якнайшвидше поділитися позитивним досвідом з колегами—перемогло. Тепер залишилося втілити прагнення в життя.

Аліса Смирна, викладач кафедри туризму УжНУ, "Ужгород.net.ua"
26 березня 2009р.

Теги: УжНУ, студенти, туризм, Дармштадт, Німеччина

НОВИНИ: Соціо

18:06
Закарпатські рятувальники розшукали у горах туриста із Миколаєва Фото новина
17:06
На Закарпатті попрощалися з 37-річним старшим матросом Максимом Раком Фото новина
15:45
У Мукачеві попрощаються з Олександром Карольї, який загинув ще в червні 2024-го Фото новина
15:13
Глава греко-католиків Закарпаття звершив божественну літургію в оновленій церкві архістратига Михаїла в Щасливому на Мукачівщині Фото новина
14:56
Схему з фіктивним шлюбом викрили прикордонники Чопського загону Фото новина
13:06
У Квасах на Рахівщині під час екоакції зібрали понад 5 кубометрів пластикових відходів Фото новина
12:02
/ 4
У Міжгір’ї висадили нову алею сакур Фото новина
11:11
/ 1
В Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Іваном Кир’яновим Фото новина
10:04
На війні з росією поліг захисник із села Ярок на Ужгородщині Михайло Бреза Фото новина
17:23
/ 3
Іван Чендей про діячів неорусинського руху
16:41
Нетверезого водія без посвідчення виявили патрульні в Ужгороді Фото новина
13:47
/ 1
У потязі «Чоп – Загонь» службовий пес знайшов валізу з контрабандними сигаретами Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню путь захисника Максима Рака Фото новина
09:04
/ 2
Школяр із Закарпаття виборов перше місце на Балтійській олімпіаді з хімії Фото новина
18:15
/ 1
На Закарпатті проведуть десятки безкоштовних заходів до Міжнародного дня музеїв Фото новина
15:17
Педагог із Закарпаття став переможцем конкурсу «Учитель року – 2026» Фото новина
11:16
/ 1
На Закарпатті митники викрили схему незаконного ввезення систем зберігання електроенергії на майже 8 млн грн Фото новина
09:07
На Рахівщині медики пішки через ліс добиралися до травмованої туристки Фото новина
17:36
/ 2
Закарпатські митники викрили спробу ввезення великої партії незадекларованого одягу Фото новина
14:13
/ 2
В Ужгороді попрощалися із 22-річним захисником Денисом Дзюіним, якого тривалий час вважали зниклим безвісти Фото новина
12:31
/ 1
З російського полону звільнили двох закарпатських військових Фото новина
11:12
/ 10
СБУ та поліція проводять обшуки в Ужгородському ТЦК Фото новина
09:02
/ 1
У Чопському прикордонному загоні обрали найкращих кінологів Фото новина
18:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні з росією захисника із Воловця Володимира Кравчука Фото новина
15:14
/ 6
На Закарпатті виявили сім’ю, де діти роками жили без школи та медичної допомоги Фото новина
» Всі новини