Ужгородські школярі святкували День води (ФОТО)

22 березня - Всесвітній день водних ресурсів (День охорони водних ресурсів, Міжнародний день води)

Олександр Геревич, директор Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру
Олександр Геревич, директор Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру

Метою проведення Міжнародного Дня Води є підняття рівня обізнаності про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня продуктивності економіки і соціального благополуччя населення.

З цієї нагоди 20 березня 2009 р. в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулося святкування Міжнародного Дня води, повідомили "Закарпаття online" в Закарпатському облводгоспі. У цій акції прийняли участь представники Закарпатського облводгоспу: завідуючий лабораторією моніторингу вод та грунтів Закарпатського облводгоспу - Іван Монич та провідний інженер гідротехнік відділу комплексного використання водних ресурсів - Галина Видиш.

Ужгородські школярі святкували День води

На святкуванні Дня води були присутні також журналісти телеканалу Тиса-1, котрі планують підготувати окрему програму з нагоди міжнародного Дня води і представлять її на розсуд телеглядачів вже в кінці березня в телепрограмі екологічного спрямування "Шовкова косиця".

В акції приймали участь молодші школярі Ужгородських шкіл, котрі продемонстрували присутнім свої найкращі роботи (малюнки, аплікації) присвячені Міжнародному Дню води. Окремі учасники виступили з короткими науковими рефератами про водні ресурси Закарпаття.

Серед учасників свята були проведені дуже цікаві та дотепні конкурси й вікторини зі знання водних ресурсів краю, конкурс прислів'я й пісень про воду.

Школярі виявились добре обізнаними щодо водного багатства краю, особливо м. Ужгорода, чудово оперують хімічними та фізичними властивостями води й насамперед всі люблять відпочивати поблизу річки.

Ужгородські школярі святкували День води

Представники Закарпатського облводгоспу повідомили присутніх про стан водних ресурсів Закарпаття та розповіли школярам про основні проблеми водотоків області та презентували два міжнародні проекти - "Покращення протипаводкового захисту та оздоровлення екологічної ситуації на прикордонній українсько-румунській ділянці р. Тиса" та "Розвиток Берегівської транскордонної польдерної системи в басейні р. Тиси", які зараз реалізовує Закарпатський облводгосп за фінансової допомоги Європейського Союзу.

25 березня 2009р.

Теги: День води, облводгосп, школяр, малюнок, конкурс, свято

НОВИНИ: Соціо

23:27
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Набожним Фото новина
22:31
/ 3
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 23
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
» Всі новини