Голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші провів прийом громадян у Міжгірському районі

Майже два десятки мешканців Міжгірщини прийшли на прийом громадян, що його у вівторок, 24 березня, проводив у районі голова облдержадміністрації Олег Гаваші. Більшість питань, з якими звертались люди, стосувалася соціального захисту, вирішення земельних питань, надання матеріальної допомоги.

Голова ОДА провів прийом громадян у Міжгірському районі
Голова ОДА провів прийом громадян у Міжгірському районі

Пані Оксана з села Вучкове просила допомоги на лікування дитини, якій необхідна заміна серцевого клапана. Операція в Києві може обійтися в кілька десятків тисяч гривень, яких у родини немає. Олег Гаваші дав доручення начальнику обласного управління охорони здоров’я вивчити можливості проведення операції дитині. Допоможуть сім’ї і з коштами. До слова, з минулого року завдяки сучасному обладнанню фахівці обласного кардіодиспансеру значно розширили спектр надання медичних послуг. Отже, якщо медики визнають за доцільне, то операцію із заміни клапана можливо буде провести із залученням київських фахівців, але на базі цього закладу.
Кілька звернень стосувалися вирішення  земельних питань. Так, пані Марія, інвалід II групи із села Верхній Бистрий, просила сприяння з виділенням земельної ділянки. За словами голови райдержадміністрації Івана Романа, 10 соток землі для пенсіонерки нещодавно виділено, наразі залишається не вирішеним питанням оформлення всіх необхідних документів.

Одразу четверо мешканців району звернулися з проханням про надання матеріальної  допомоги на ліквідацію наслідків пожежі, що сталася в їх будинках. Кілька людей просили в керівника області кошти на лікування.
Олег Гаваші приділив максимум уваги кожному з  тих, хто прийшов на прийом. Частину з поставлених питань було вирішено негайно, інші – доручено вивчити відповідним управлінням та взято на особистий контроль голови облдержадміністрації.
 

Управління інформації та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації
25 березня 2009р.

Теги: Закарпаття, Міжгір’я, прийом громадян, Олег Гаваші

НОВИНИ: Соціо

18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 3
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
» Всі новини