На Закарпатті міліціонери "накрили" підпільний цех з виготовлення та реалізації контрафактних дисків

Працівники УДСБЕЗ ГУМВС України в Закарпатській області систематично проводять профілактичні заходи щодо виявлення та вилучення контрафактної продукції. Мова йде не про кілька дисків, а про значні партії. Однак такі факти, на жаль, не стають пересторогою для тих, хто вирішив задля швидкого заробітку вдатися до цього незаконного бізнесу. Своє рішення "комерсанти" пояснюють економічною кризою, мовляв: треба якось жити. Подібне виправдання мав і 30-річний приватний підприємець, котрого нещодавно затримали закарпатські правоохоронці.

На Закарпатті міліціонери "накрили" підпільний цех з виготовлення та реалізації контрафактних дисків

Бізнесмен тривалий час незаконно розповсюджував аудіовізуальні твори та фонограми в Іршавському районі. Оперативна інформація про його діяльність надійшла працівникам управління Державної служби  боротьби з економічною злочинністю ГУМВС. Під час проведення оперативних заходів цей факт підтвердився. Зокрема з’ясувалося:  в одному з населених пунктів району  молодик  підпільно виготовляв та потім реалізовував контрафакт. Маючи в одному з сіл району власний магазин, він розгорнув широку діяльність з  реалізації DVD-дисків.   Тож правоохоронці " вирішили затримали порушника на гарячому.

Під час огляду злощасної крамниці  працівники УДСБЕЗ та їхні колеги з райвідділу виявили понад 700 "лівих" DVD-дисків, попередня вартість яких становить  35 тисяч гривень. Крім різноманітних аудіовізуальних творів, відеопрограм та фонограм, підприємець розповсюджував також комп'ютерні програми та бази даних.  Весь контра факт та  комп'ютер, на якому підприємець здійснював запис, вилучили.
 
Правоохоронці з’ясували: "діяльність" Василь розпочав  ще торік. Покупців вистачало. Про те, що його дії можуть викликати певну зацікавленість відповідних органів, молодик  чомусь не думав.
 
Нині за цим фактом порушено кримінальну справу. Триває слідство.

Іван Ладжун, ВЗГ ГУ МВС України в Закарпатській області
20 березня 2009р.

Теги: міліція, диск, контрафакт, кримінальна справа

НОВИНИ: Кримінал

16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
» Всі новини