До урочистостей з цієї нагоди село святково прибралось. Площа уквітчана синьо-жовтими знаменами, серед них - прапор Закарпатської області. На присутніх велике враження справило те, що над майданом замайорів і той синьо-жовтий стяг, який 70 років тому здійнявся над Красним Полем. З ним ішли в бій українські патріоти із с. Н.Студений Міжгірського району. У роки десятиліття його переховували, берегли на Виноградівщині. І тепер, як реліквію, національну святиню його виносять на знаменні події.
На урочистості з нагоди відкриття пам’ятного знаку прийшли жителі Веряці, делегації із Королева, Горбків, інших навколишніх сіл, представники районної ради на чолі з Олегом Любімовим, райдержадміністрації, районних товариств "Просвіта", ім. Олени Теліги, творча інтелігенція Виноградівщини.
Учасників свята щиро привітав депутат обласної ради, керіівник секретаріату обласної організації "Єдиного центру" Володимир Шкріба і оприлюднив вітання до жителів Веряці, всіх присутніх від голови обласної організації "Єдиного центру" Івана Балоги.
Сердечні поздоровлення від голови обласної ради Михайла Кічковського прозвучали у виступі його радника Івана Діуса. За дорученням Михайла Михайловича він також вручив нагороди обласної ради, якими відзначено ветеранів національно-визвольних змагань, ініціаторів і найактивніших учасників спорудження меморіального знаку.
Зокрема, нагрудним знаком обласної ради "За розвиток регіону" нагороджено учасника подій на Красному Полі, ветерана праці Івана Бородку.
Почесною грамотою обласної ради вшановано депутата Виноградівської райради, директора філії Королівського спецкар’єру ДП "Закарпатський облавтодор ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України" Павла Бродюка.
Такої ж нагороди удостоєні: автор проекту пам’ятного знаку, начальник відділу регіонального розвитку містобудування та архітектури Виноградівської РДА Василь Черкун, Веряцький сільський голова Іван Шароді.
Почесною грамотою обласної ради нагороджені: голова правління ЗАТ "Райсільенерго" Юрій Данило, приватний підприємець із м. Виноградова Василь Мелеганіч, вчителька історії Веряцької ЗОШ І-ІІ ст. Леся Крічфалуші.
Урочистості у с. Веряця були справді всенародними. Над сільським майданом прозвучали молитви священників греко-католицької і православної конфесій, а з уст дітей і молоді - щирі пісні і поетичні рядки про подвиг і безсмертя героїв Карпатської України.
Відтак, до постаменту учасники свята поклали вінки, букети живих квітів.
Пам’ять про героїв Красного Поля живе у людських серцях. Вона – вічна.