Закарпатці взяли участь у громадських слуханнях щодо захисту прав онкохворих у Львові

У Львівському державному регіональному лікувально-діагностичному онкологічному центрі сьогодні, 9 листопада, відбулися громадські слухання про захист прав онкологічних хворих в Україні та виконання державної програми "Онкологія".

Закарпатці взяли участь у громадських слуханнях щодо захисту прав онкохворих у ЛьвовіІніціаторами слухання стали Головне управління охорони здоров`я ЛОДА, Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, постійна комісія з охорони здоров`я, санітарно-курортної діяльності, праці та соціальної політики Львівської обласної ради, Львівський обласний комітет профспілки медичних працівників, Головна управа Українського лікарського товариства у Львові.

Злоякісні пухлини спричинюють 21,9 –25,7% всіх випадків інвалідності населення. У процесі виконання державної програми "Онкологія" на 2002 – 2006 роки вжито низку заходів щодо поліпшення матеріально-технічного та кадрового забезпечення онкологічних заходів.

Оскільки питання допомоги онкохворим у грудні виносять на слухання Верховної Ради, учасники громадських слухань запропонували внести до рішення Верховної Ради пропозицію прийняти за основу запропоновану концепцію Закону України про державну підтримку осіб з онкологічними захворюваннями, метою якої має бути врегулювання основ соціального захисту та правових гарантій цих осіб, забезпечення безоплатності медикаментозного забезпечення хворих, розроблення і реалізація нормативно-правової бази з питань організації реабілітаційних заходів, паліативної.

Також учасники громадських слухань запропонували доопрацювати Концепцію, яка реалізується центральними і місцевими органами виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування та об`єднаннями громадян. Переглянути чинні нормативні акти (накази міністра охорони здоров`я, постанови уряду та ін.), що стримують або перешкоджають державній підтримці осіб з онкологічними захворюваннями.

Громадські слухання зібрали понад 200 учасників з усіх районів Львівської області та делегацій з Волинської, Закарпатської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької областей, які представляли різні громадські організації, профспілки, медичних фахівців і органи місцевого самоврядування.
Офіційний сайт Львівської ОДА
10 листопада 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:27
На Закарпатті відкрили другу локацію акватерапії для ветеранів війни Фото новина
17:38
У Мукачеві інструктор автошколи вимагав хабар за складання іспиту з водіння Фото новина
16:33
Троє закарпатських бійців, що повернулися з полону, отримали «Срібний едельвейс» Фото новина
15:31
Закарпатських поліцейських нагородили відзнаками «Честь і доблесть Закарпаття» Фото новина
13:09
На Закарпатті медики врятували жінку після зупинки серця
11:26
На Рахівщині затримали киянина і полтавчанина, які організували втечу чоловіків до Румунії Фото новина
10:13
Рятувальники у Карпатах допомогли туристу з епілептичним нападом Фото новина
09:13
Ужгородку відзначили як «Героя-рятівника року» Фото новина
18:14
/ 1
ДТП на Львівщині забрала життя закарпатського військового Фото новина
17:21
На Закарпатті засудили чоловіка за зґвалтування 12-річної падчерки
16:08
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із Дніпропетровщини Фото новина
15:04
У ДТП на Львівщині загинув 44-річний водій із Закарпаття Фото новина
14:15
В Ужгороді народилася перша дитина завдяки програмі безоплатного лікування безпліддя
12:59
На Хустщині затримали наркоторговця під час збуту психотропів Фото новина
11:11
На Берегівщині вночі палав житловий будинок Фото новина
09:54
/ 1
«Кримінальний авторитет» із Сваляви координував незаконне переправлення чоловіків через кордон Фото новина
08:46
У Мукачеві пацієнтам із катарактою безкоштовно встановлюватимуть штучні кришталики
18:15
На Закарпатті судитимуть чоловіка за контрабанду електронних сигарет Фото новина
17:00
На Закарпатті сім’я військового постраждала від шахраїв Фото новина
15:18
/ 3
У селі Липча біля храму залишили новонародженого хлопчика Фото новина
14:17
/ 3
В Ужгороді поліція розслідує пожежу в міській лікарні, де загинув пацієнт Фото новина
13:07
На Закарпатті за тиждень понад 3 тисячі хворих на грип та ГРВІ
11:11
На Мукачівщині взяли під варту підозрюваного у вбивстві знайомого Фото новина
08:55
На Мукачівщині запровадили безкоштовне “соціальне таксі” Фото новина
18:10
/ 1
Ортопеди з усієї України пройшли спеціалізований курс у Мукачеві Фото новина
» Всі новини