Закарпаття: Президія Мукачівської райради і колегія РДА взяли курс на віддалені села

На базі Копиновецької сільської ради, що на Мукачівщині відбулось спільне виїзне засідання президії районної ради та колегії райдержадміністрації. У ньому взяли участь керівники профільних відділів і служб РДА, голови постійних депутатських комісій.

Учасники засідання відвідали заклади освіти, охорони здоров’я, культури, які розміщені на території сільради: Щасливе, Микулівці, Ростов’ятиця, Копинівці.

     Наголошувалося, що останнім часом для зміцнення матеріально-технічної бази освітянських закладів зроблено чимало: проведено поточні ремонти, замінено старі вікна на нові сучасні, металопластикові, що дасть змогу зберегти тепло та зекономити на електроенергії, закуплено комплекти меблів, електроконвектори.

     Заклади охорони здоров’я Копинівської сільради це - три фельдшерсько-акушерські пункти, які входять до складу Бобовищанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Наразі, ці приміщення потребують капітального ремонту. Тому Копинівський сільський голова Михайло Родович принагідно звернувся до представників районної влади з клопотанням у сприянні вирішення цієї проблеми.

     Стан закладів культури є чи не найболючішим питанням Копиновецької сільської ради, позаяк вони знаходяться у критичному стані. Критичним є стан будівлі, де розміщені клуб і бібліотека в с. Микулівці. Нині гостро стоїть питання у заміні покрівлі, бо протікає дах, псуються стіни.

     Голова районної ради Іван Михайло наголосив, що місце проведення першого у цьому році спільного виїзного засідання було обрано не випадково, адже Копиновецька сільська рада є однією з найвіддаленіших, на 92 відсотки є дотаційною, тому вона невзмозі самотужки провести такий великий обсяг робіт з облаштування цих закладів. Іван Петрович закликав представників сільської ради подавати пропозиції щодо наявності вільних ділянок для залучення інвестицій. За його словами, за рахунок коштів, отриманих від їх продажу, територіальна громада могла б вирішувати свої болючі питання.

     Відтак, за підсумками спільного засідання президії районної ради і колегії райдержадміністрації прийнято розпорядження, в якому враховано всі питання, які порушувалися активом села. Щодо їх вирішення буде вжито конкретні заходи.

Надія Сарана, Закарпатська обласна рада
11 березня 2009р.

Теги: Закарпаття, Мукачівський район, села, районна рада

НОВИНИ: Соціо

09:07
Закарпатська облрада "новорічно" відкорегувала будівництво школи біля Мукачева до 225 млн оточенню Комарницького і Тищенка
08:47
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключень електроенергії на 8 січня
18:21
/ 2
До Мукачева евакуаційним потягом прибули вимушені переселенці з прифронтових територій Фото новина
17:08
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Райнишем Фото новина
14:22
/ 1
Помер військовослужбовець із села Боржавське на Виноградівщині Михайло Кіш Фото новина
09:08
Графік відключень електроенергії в Закарпатті на 7 січня
20:57
/ 5
Закарпатська прокуратура не захистила заказник "Темнатик" і праліси на схилах Боржави від забудови курортом Каськіва-Львочкіна
17:41
/ 1
На війні з росією поліг Олексій Керпатенко зі Сваляви Фото новина
17:01
/ 1
Закарпатські прикордонники заборонили проросійському італійцю в’їзд в Україну на 3 роки - ЗМІ Фото новина
15:07
/ 1
Підтвердили загибель захисника із Дубівської громади Юрія Мотринця Фото новина
13:55
Двоє туристів із Тернополя заблукали в горах Закарпаття Фото новина
11:41
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів горами до Румунії Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Миколою Райнишем Фото новина
16:53
В Іршаві попрощалися з Героєм Іваном Котубеєм Фото новина
15:50
У Словаччині розшукують зниклого 46-річного закарпатця Фото новина
14:57
/ 2
У пункті пропуску "Ужгород" запроваджено оформлення пішоходів Фото новина
13:43
/ 1
У Дубовому на Тячівщині попрощалися із полеглим на війні Героєм Михайлом Магулою Фото новина
16:27
В Ужгороді стартували традиційні «Коляди у старому селі» Фото новина
14:28
/ 1
На КПП Закарпаття утворилися великі черги Фото новина
18:18
/ 1
В Ужгороді зупинили нетверезого водія, який порушував ПДР Фото новина
15:02
/ 1
Фотопастки прикордонників зафіксували диких тварин у високогір’ї Карпат Фото новина
09:42
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 52-річним захисником Миколою Головком Фото новина
19:25
/ 13
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 4
18:12
/ 3
Ветеран Другої світової війни з Закарпаття Іван Попович відзначив 100‑річчя Фото новина
17:42
/ 20
Колишній прокурор-"кіндерсюрприз" з Закарпаття Казак звільнився та виїхав у Швецію
» Всі новини