Студенти УжНУ зізнаються: 8 Березня для них — червона дата в календарі

Для кожного із нас, чоловіків, свято 8 Березня, мабуть, найперше асоціюється з іменами улюблених жінок — чи то матері, коханої дівчини або ж просто близької людини. Не дивно, що саме у цей день для них ми готуємо як мінімум чарівний букет квітів. Хоча, звісно, є й такі представники сильнішої половини людства, котрі принципово ігнорують перше весняне свято, мовляв, воно — пережиток минулого.

Студенти УжНУ зізнаються: 8 Березня для них — червона дата в календарі

Ми спробували дізнатися із перших уст, як ставиться молода генерація до 8-го Березня та взяли під приціли диктофона і фотокамери одну дружну, веселу студентську чоловічу компанію.

Михайло Фельбаба: «Насправді дуже символічно, що Міжнародний жіночий день відзначаємо саме у березні — цей місяць асоціюється із початком нового природного циклу, носієм нового життя також є жінка. Тож вважаю це свято далеко не зайвим у нашому календарі, і хочу привітати матусю Марію, тітку Анну, сестричок Юлію та Марію, Наталку й Анютку».

Олексій Лабунець: «Із повагою сприймаю свято 8 Березня, однак воно скоріш «комерційне» — посилена увага жінкам потрібна не один день у році, а щохвилини. Напередодні ж вітаю маму Любов, рідну сестричку Іринку і свою дівчину Яночку».

Роман Сов'як: «Переконаний, 8 Березня — це чудове жіноче свято, якому просто немає аналогів! Тому приєднуюся до щирих привітань чоловічої половини людства, а особливо хочу побажати побільше днів із такою увагою неньці Вікторії, сестрі Наталці та коханій половинці».

Яромир Лобода: «Нехай 8 Березня і не одне із моїх найулюбленіших свят, проте я таки шаную його — вдома ж бо дві чарівні жінки — мама Світлана і сестричка Дзвенислава (лосміхається). Та завтра вітатиму не тільки їх, а й подружок, однокурсниць і викладачок».

Руслан Скоблей: «Це свято найперше асоціюється в мене із днем народження мами Тетяни Янівни, яка відзначає його теж у першій половині березня. Тож, звісно, я притримуюся традиції й обов'язково подарую рідненькій чарівні проліски, які, до речі, планую недільного ранку, 8 березня, сам і назбирати».

Володимир Мешко: «Сподіваюсь, завтра буде безхмарний сонячний день (Володю, я цікавився — синоптики справді обіцяють гарну погоду 8-го березня, якщо навіть і накрапуватиме дощик — Р.Б.). Хочу, аби завжди усміхненими й веселими були мої любі й дорогі мама Євдокія Іванівна, тітка Оксана, бабка Настя Михайлівна, моя перша вчителька Галина Куцин та всі-всі чарівні українські жінки!».

07 березня 2009р.

Теги: Закарпаття, Ужгород, університет, студенти, 8 Березня

Коментарі

Евеліна 09.03.2009 / 12:02:00
Хто написав це опитування?

Мабуть, Ростислав Буняк із "Новин Закарпаття".

НОВИНИ: Соціо

02:20
/ 3
Проти журналістки-розслідувачки із Закарпаття, яка пише про вітряки у горах, знову публікують замовні статті
23:30
/ 2
ДЕІ відмовляється надати акт перевірки законності будівництва на полонині Руна, – УПГ
13:53
/ 1
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 5
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 4
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
» Всі новини