Техогляд своїх автомобілів здійснили лише 1200 закарпатців, або 1,2% від загальної кількості

Сьогодні спостерігається низька активність водіїв про проходження техогляду, - констатує начальник сектора автомобільно-технічної інспекції УДАІ ГУ МВС України в Закарпатській області Василь Філіп.

Техогляд своїх автомобілів здійснили лише 1200 закарпатців, або 1,2% від загальної кількості

Авто на цю процедуру привезли лише 1200 закарпатців (1,2% від загальної кількості), коли в минулому році за такий же період техогляд пройшло 5 тис. авто. Всього у цьому році цю процедуру повинні пройти 100 тис. одиниць ТЗ.

Василь Антонович каже, що це наслідок високих ставок податку. 10 січня вступили в дію нові ставки, які подекуди виросли в 7 разів. Інша причина - недостатня кількість суб'єктів господарської діяльності, які мають повноваження на проведення техогляду. В області їх поки всього 4 - в Ужгороді станція діагностики при УДАІ ГУ МВС, ТОВ «Авто-Сервіс» в Мукачево, ПП «Курах» у Сваляві, ПП «Автокомплекс «Старт» у Хусті. Щоб не було черг, треба, як мінімум, 15 пунктів. Ще 4 збираються акредитувати найближчим часом.
Щодо новацій (нагадаємо, що 10 січня вступили в дію зміни до Закону України «Про податок з власників технічних засобів"), то змінився термін проходження техогляду. Якщо раніше він завершувався в липні, то тепер триватиме до 15 грудня. Якщо на вас "висить" штраф за правопорушення на дорогах, то техогляд вам не оформлять, поки не заплатите штраф. Водії ж обурюються і сподіваються, що нові ставки скасують, оскільки за податком власника старої «Волги» прирівняли з власником нового «джипу» (однаковий об'єм двигуна).

05 березня 2009р.

Теги: техогляд, автомобіль, ДАІ

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини