По загальному фонду це більше 1,8 млн. грн., по спеціальному – майже 824 тисячі. За підсумками виконання місцевих бюджетів у І кварталі вже цього року, запланували розподілити ще 8,1 млн. грн., які залишились з 2008-го.
Також внесено зміни до програм: збереження і використання пам’яток культурної спадщини, матеріально-технічного забезпечення медичних закладів, боротьби з інфекційними хворобами і протидії туберкульозу, розвитку та підтримки тваринництва і птахівництва, внесено зміни у структуру обласних краєзнавчого та художнього музеїв. Зокрема, оскільки у нас у третини медичних закладів взагалі відсутній санітарний транспорт, а з наявних машин 59% експлуатуються більше 15 років, депутати проголосували за збільшення видатків на закупівлю у цьому році реанімаційних та санітарних авто до 3 млн. грн. Для дітей-інвалідів збираються створити обласний центр соціально-психологічної реабілітації.
Чи не найбільше дискусій викликали численні звернення, які до різних інституцій скеровували депутати. Так, зокрема, до голови обласної адміністрації направили прохання, аби обласний бюджет взяв участь на умовах 50 на 50 у співфінансуванні переведення усіх бюджетних закладів Ужгорода на індивідуальне опалення, оскільки централізоване наступного року взагалі не включатимуть. До центральних органів влади депутати звернулися аби відновити у школах п’ятибальну систему оцінювання, щоб можна було розміщувати на депозитах у комерційних банках тимчасово вільні бюджетні кошти, з проханням поновити вексельну форму розрахунків, захистити трудових мігрантів, які повертаються додому, допомогти не загинути лісопереробній галузі тощо.