Міськрада Ужгорода необґрунтовано підвищила тарифи за утримання будинків, - АМКУ

Закарпатським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України (АМКУ) з’ясовано, що рішенням виконкому в Ужгороді встановлено економічно необґрунтовану плату за утримання будинків та прибудинкових територій. Рішення "Про тарифи на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій" набуло чинності 1 лютого. Про це повідомили 24 лютого в прес-службі ОДА.

Міськрада Ужгорода необґрунтовано підвищила тарифи за утримання будинків, - АМКУ

Нагадаємо, на початку лютого з проханням вивчити законність рішень виконкому голова облдержадміністрації Олег Гаваші звернувся з відповідним листом до прокурора області, в територіальне відділення Антимонопольного комітету та державну інспекцію з контролю за цінами в Закарпатській області.

17 лютого обласним відділенням АМКУ прийнято розпорядження про початок розгляду справи щодо правомірності підвищення комунальних тарифів виконавчим комітетом Ужгородської міськради.

Після вивчення відповідних документів представниками територіального відділення Антимонопольного комітету встановлено, що рішення виконавчого комітету Ужгородської міськради від 28.01.2009 року "Про тарифи на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій", яким введено в дію з 1 лютого тарифи в залежності від поверховості будинків, суперечить "Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків", затвердженому постановою Кабінету Міністрів від 12 липня 2005 року.

Територіальним відділенням Антимонопольного комітету також встановлено, що прийняте рішення виконкому Ужгородської міськради може призвести до порушення законодавства по захисту економічної конкуренції, обмеження прав та законних інтересів споживачів через ненадання або ж надання у неповному обсязі послуг.

Довiдка

Згідно з рішенням виконкому Ужгородської міськради, від 1 лютого в Ужгороді квартплату підвищено на 93,5%.

ZAXID.NET
24 лютого 2009р.

Теги: Ужгород, комунальні тарифи

НОВИНИ: Соціо

21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
» Всі новини