Дві “Таврії” та телевізори отримали закарпатські ліквідатори аварії на ЧАЕС

Напередодні 20-ї річниці Чорнобильського лиха в головному управлінні МНС України в Закарпатській області в урочистій обстановці з нагоди 20-ї річниці Чорнобильської катастрофи відбулося нагородження учасників ліквідації цієї техногенної катастрофи

Дві “Таврії” та телевізори отримали закарпатські ліквідатори аварії на ЧАЕСВід імені міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Віктора Балоги ліквідаторам вручили ключі від двох новеньких автомобілів “Таврія” та чотири кольорові телевізори.

Зі словами подяки до присутніх звернувся й виконуючий обов’язки начальника ГУ МНС України в Закарпатській області Володимир Бодак.

Сьогодні міністерство вишукало кошти на придбання для закарпатських вонеборців-ліквідаторів двох машин, які отримали Іван Герц та Павло Бучок, – люди, котрі віддали своє здоров’я заради майбутніх поколінь. Правда, ключі від “Таврії” замість Павла Івановича отримувала його дружина, бо ліквідатор зараз перебуває на лікуванні в медичному інституті імені Шалімова. Серед нагороджених і Віктор Захарченко, Володимир Дозорцев, Василь Желізняк, Іван Піняшко.

Така акція стала чудовим підтвердженням того, що МНС завжди пам’ятає і підтримує своїх героїв. Практично жодного із пожежників, причетних до трагедії в Чорнобилі, не оминає увага керівництва МНС, адже ці нагороди – визнання не лише героїзму й доблесті ліквідаторів, а й та радіаційна доза, що належала комусь іншому, комусь із нас, але взяла її на себе людина в боївці пожежника.

Пам’ятаймо про них завжди. І про тих, хто пішов за межу вічності, і про тих, із ким ще маємо честь жити поруч.
Центр пропаганди ГУ МНС України в Закарпатській області
21 березня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

13:09
На Закарпатті медики врятували жінку після зупинки серця
11:26
На Рахівщині затримали киянина і полтавчанина, які організували втечу чоловіків до Румунії Фото новина
10:13
Рятувальники у Карпатах допомогли туристу з епілептичним нападом Фото новина
09:13
Ужгородку відзначили як «Героя-рятівника року» Фото новина
18:14
/ 1
ДТП на Львівщині забрала життя закарпатського військового Фото новина
17:21
На Закарпатті засудили чоловіка за зґвалтування 12-річної падчерки
16:08
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із Дніпропетровщини Фото новина
15:04
У ДТП на Львівщині загинув 44-річний водій із Закарпаття Фото новина
14:15
В Ужгороді народилася перша дитина завдяки програмі безоплатного лікування безпліддя
12:59
На Хустщині затримали наркоторговця під час збуту психотропів Фото новина
11:11
На Берегівщині вночі палав житловий будинок Фото новина
09:54
/ 1
«Кримінальний авторитет» із Сваляви координував незаконне переправлення чоловіків через кордон Фото новина
08:46
У Мукачеві пацієнтам із катарактою безкоштовно встановлюватимуть штучні кришталики
18:15
На Закарпатті судитимуть чоловіка за контрабанду електронних сигарет Фото новина
17:00
На Закарпатті сім’я військового постраждала від шахраїв Фото новина
15:18
/ 3
У селі Липча біля храму залишили новонародженого хлопчика Фото новина
14:17
/ 3
В Ужгороді поліція розслідує пожежу в міській лікарні, де загинув пацієнт Фото новина
13:07
На Закарпатті за тиждень понад 3 тисячі хворих на грип та ГРВІ
11:11
На Мукачівщині взяли під варту підозрюваного у вбивстві знайомого Фото новина
08:55
На Мукачівщині запровадили безкоштовне “соціальне таксі” Фото новина
18:10
/ 1
Ортопеди з усієї України пройшли спеціалізований курс у Мукачеві Фото новина
17:03
/ 1
На Закарпатті відбувся восьмий традиційний Wine Run серед виноградників Фото новина
16:13
На Закарпатті затримали переправника під час отримання $3000 від «клієнта» Фото новина
13:58
Кардіохірурги Інституту Амосова обстежили дітей у Мукачеві Фото новина
12:52
На Виноградівщині проведуть безкоштовну вакцинацію тварин від сказу
» Всі новини