"Не жити нам без молока!"

Жирне молоко у закарпатське Берегово везуть із Дийди та Мочоли.

«Не жити нам без молока!» - із таким промовистим заголовком вийшла нещодавно одна із столичних газет. Авторка аналізувала ситуацію на продовольчому ринку, зауваживши, що і корів, і молока меншає мало не щомісяця. Видно це й на прикладі нашого району.

Приміром, ще кілька років тому молока у місто привозили вдосталь, а нині всього кільканадцять жіночок продають цей калорійний натурпродукт у центрі Берегова. Серед них - Ганна Вовчок із Дийди. Разом із чоловіком Михайлом серед живності мають 5 корів. Доставляє молоко у Берегово разом із донею Мар'яною на велосипеді. До того ж за будь-якої погоди.

Минулої суботи, приміром, привезли у місто 60 літрів молока. Продали за лічені години, бо ціну не «заламують» захмарну - 4 грн. за 1 літр. Так само швидко розпродали продукцію в неділю, хоча приїхали на ринок аж в обід. Молочнокислу продукцію ґаздині возять у місто також із В.Бейгані, Мочоли, Квасова, Бене, Бадалова, Гечі тощо.

Михайло Папіш, Берегово
19 лютого 2009р.

Теги: Берегово, молоко

НОВИНИ: Соціо

19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 2
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 6
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини