З такими ж листами керівник області звернувся також в Закарпатське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України та державну інспекцію з контролю за цінами в Закарпатській області.
Згідно з рішеннями виконкому міськради, з 1 лютого в Ужгороді комунальні тарифи зросли на 93,5%, а з 2 лютого подорожчав проїзд у міському пасажирському транспорті на 25%. Це викликало обурення ужгородців - в облдержадміністрацію надійшла ціла низка звернень від невдоволених городян.
Цього року голова облдержадміністрації вже звертався до прокурора області з проханням вжити заходів прокурорського реагування ще на два рішення виконкому Ужгородської міської ради: щодо приватизації цілісного майнового комплексу басейну "Спартак" та щодо включення у перелік об’єктів, які підлягають приватизації у 2009 році, будівлі за адресою: м. Ужгород, пл. Шандора Петефі, 36. Нагадаємо, до цього часу тут розміщувались початкові класи ЗОШ №10 з угорською мовою навчання, і ця будівля знаходиться на балансі управління освіти Ужгородської міської ради.
Щодо останнього рішення прокуратура вже опротестувала його. В результаті, на останній сесії депутати Ужгородської міської ради скасували своє рішення про продаж будівлі.