Торік закарпатців стало більше на 2237 осіб

У 2008 році в Закарпатській області покращилась демографічна ситуація. Вперше за останні роки знизилась смертність, а народжуваність зросла. Показник природного приросту становив +2,0 на 1 тис. населення. В абсолютних цифрах приріст населення становить 2 237 осіб, - наголосив на прес-конференції в Ужгороді начальник управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Василь Скрип.

Він також зазначив, що торік покращилася і ситуація із захворюваністю на туберкульоз. Знизився рівень смертності від сухот, у цифрах це становить 18,4% на 100 тис. населення проти попереднього показника - 21,1 %. Відсоток виявлених хворих на туберкульоз при профілактичних оглядах торік збільшився і дорівнює 53,7 % (2007р. - 52,1 %).

В.Скрип також наголосив, що за рахунок видатків державних та регіональних програм стовідсотково забезпечено протитуберкульозними препаратами хворих на туберкульоз, інсуліном - хворих на цукровий діабет, хіміопрепаратами та радіофармпрепаратами - онкологічних хворих та життєво необхідними препаратами - хворих з пересадженою ниркою.

У 2008 році галузь було профінансовано із Держбюджету на 68,6%. Із необхідних 36, 2 млн на реалізацію низки медичних програм надійшло 24,8 млн грн. Обласні програми були профінансовані у повному обсязі.

Довiдка
 
За 2008 рік рівень народжуваності в Закарпатській області становив -14,7%, за 2007 рік -13,4% на 1000 населення. Рівень смертності - 12,7%, за 2007 рік - 12,9% на 1000 населення. Рівень природного приросту становить +2,0 проти +0,5 у 2007 на 1000 населення

ZAXID.NET
13 лютого 2009р.

Теги: Закарпаття, Ужгород, населення, приріст, народжуваність, смертність

НОВИНИ: Соціо

12:17
У румунських Карпатах врятували 23-річного українця, який чотири дні блукав біля кордону Фото новина
11:06
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
16:09
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 5
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 2
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 3
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 2
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
10:01
/ 2
Район Червениці в Ужгороді залишився без води через ремонт мережі
» Всі новини