З Балогою за звання "Політик року" в Ужгороді змагаються ще 5 претендентів

Сьогодні, 11 лютого, увечері стануть відомі імена переможців закарпатського рейтингу "Лідер року". В Ужгороді пройде засідання Експертної ради ЗМІ, на якому й будуть оголошені імена. В деяких номінаціях число претендентів на нагороди перевищує 30. Зокрема, інтрига зберігається у визначенні переможців у номінаціях: "Політик року" та "Громадський діяч". Про це повідомив голова Експертної ради Михайло Носа.

Член експертної ради, публіцист Сергій Федака розповів, що цього року головних претендентів на номінацію "Політик року" є шестеро: мер Мукачевого Золтан Ленд’єл, лідер ЄЦ Ігор Кріль, депутат облради й керівник РДА Мирослава Каламуняк, віце-губернатор Іван Балога, нардеп від НУ Станіслав Аржевітін і мер Ужгорода Сергій Ратушняк.

Ленд’єл та С.Аржевітін є претендентами і в номінації "Громадський діяч", а також серед претендентів - владика Феодор (єпископ Мукачівський і Ужгородський, УПЦ), Федір Гамор (директор Карпатського біосферного заповідника) та громадська організація Фундація Регіональних Ініціатив.

Імена переможців стануть відомі сьогодні, після засідання ради, яке розпочнеться о 18 годині. Проте, за традицією, їх не називатимуть аж до нагородження, що заплановане на 23 лютого.

За ці роки, лауреатами рейтингу стали громадські, некомерційні об’єднання та організації, а також керівники, які по праву є елітою ділових кіл Закарпаття.

Зокрема, у номінації "Громадський діяч" у різні роки перемагали: у 2004 р. Мирослава Каламуняк та Володимир Сливка (ректор УжДУ, посмертно), двічі поспіль у 2005 та 2006 р. - греко-католицький єпископ Мілан Шашік, у 2007 році політиком року було визнано Віктора Балогу.

Нагадаємо, рейтинг "Лідер року" вперше був проведений в лютому 2003 року в м. Ужгороді за підтримки газети "Закарпатські оголошення", яка є членом "Співдружності інформаційних та рекламних видань України".

Рейтинг відзначає тих людей та підприємства, які внесли значний вклад у соціальне та економічне життя Закарпаття. Переможців рейтингу "Лідер року" шляхом опитування та за допомогою анкетування визначає експертна рада, до якої входять 17 журналістів Закарпаття.

Мета рейтингу - щорічно визначати, нагороджувати та популяризувати лідерів краю в різних галузях як в Україні, так і за кордоном.

ZAXID.NET
11 лютого 2009р.

Теги: Закарпаття, Мукачево, Ужгород, Балога, Ратушняк, рейтинг, опитування, номінація.переможець, "Людина року"

НОВИНИ: Політика

14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 2
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
02:22
Сенатор Грем пригрозив угорщині та Словаччині через купівлю нафти у рф
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
» Всі новини