Прикордонні області України і Румунії обговорили питання розвитку прикордонних зон

04 лютого в м.Івано-Франківську в приміщенні готелю “Аускопрут” відбувся семінар в рамках Проекту «NEURON – мережа для інтеграції, координації та моніторингу місцевих стратегій розвитку в прикордонних зонах повіту Марамуреш – Закарпаття – Івано-Франківщини».

Прикордонні області України і Румунії обговорили питання розвитку прикордонних зон

Основним виконавцем проекту виступає Повітова рада Марамуреш (Румунія). Партнерами проекту є Івано-Франківська обласна державна адміністрація, Міжнародна Асоціація Інституційного Регіонального Розвитку (IARDI) м.Ужгород, Закарпатська обласна державна адміністрація.

Метою проекту є створення мережі для інтеграції, координації та моніторингу місцевих стратегій розвитку, здатної контролювати новий цикл стійкого розвитку прикордонних зон Марамуреш – Закарпаття - Івано-Франківщини, завдяки забезпеченню умов для інформації, підтримки та розвитку транснаціональних відносин на зовнішніх кордонах ЄС.

Завданнями даного проекту є досягнення спільної позиції в плануванні та управлінні стійким розвитком цих прикордонних районів.

Робочим інструментом виступає GIS (геоінформаційна система), що буде включати спеціальні бази даних та системи для збору інформації, її оновлення та моніторингу з можливістю зворотного зв’язку.

Основним об’єктом проекту є запуск процесу розвитку інтегрованих інфраструктурних систем, завдяки створенню засобів, що будуть відповідати потребам при підготовці відповідних планів для розвитку інфраструктури.

Івано-Франківська ОДА
05 лютого 2009р.

Теги: Закарпаття, кордон, Румунія, Україна, Марамуреш, координація, прикордонна зона, стійкий розвиток

НОВИНИ: Соціо

19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
» Всі новини