В Ужгороді городяни висловили меру своє "фе"

Сьогодні опівдні в обласному центрі Закарпаття Ужгороді пройшов мітинг проти рішення сесії Ужгородської міськради вкрасти від ужгородців єдиний водний комплекс, в народі відомий під назвою «Спартак».

В Ужгороді городяни висловили меру своє "фе"

Активісти зібралися біля входу до басейну, чашу якого нині засипають будівельним сміттям. Нагадаємо, басейн нещодавно міські обранці «продали» такому собі ПП «Дроботенко» за… смішні 300 тис. гривень.

«Мета акції – повернути басейн місту», – розповідали учасники мітингу. За словами активістів, їх головна мета – привернути увагу правоохоронців до незаконної оборудки.

З боку влади до ужгородців ніхто не прийшов. Натомість свою підтримку мітингувальникам висловлювали проїжджаючі мимо автомобілі, котрі в знак солідарності подавали сигнал клаксона.

ЗІА "Простір"
02 лютого 2009р.

Теги:

Коментарі

ember 2009-02-03 / 11:18:00
ужгородец 02.02.2009 14:57: praviljnyj vopros. Lichno ja golosoval nogami, to estj: perebralsja v selo zhitj. Pravda eto ne vykhod dlja vsekh. A vykhod v budushchem ne vybiratj shizika-bandita.


Читач 2009-02-03 / 10:03:00
Втече, так знайдуть :)


Гарантовано знайдуть цього уродця!!!

новое 2009-02-03 / 09:13:00
Не встигнуть на " нари"- втече.

Cюлюнтяй 2009-02-02 / 22:38:00
Ви майхе забули як Ратушняк скупив за першоі каденціі практично увесь центр міста,що відремонтував ні хера-нажився !Зараз скуповує усе,що не так лежить бо він довів до цього- і аптеки ,дитячи садочки,школи,військомати,міськвно,хімчистку,саєпідемстацію,жери,стадіони,все скуповує,щоб за бюджетні гроші,схеиатичними махінаціями відкатами давати роботу своім фірмочкам по подвійним тарифам з бюджету.А ти сучко віддай у приватні руки ,тільки відкрито за аукціоном,та не кради газети та сторінки_повністю,щоб ніхто інший не бачив об"яв !Стара історія! ВСЕОДНО ЦЕЙ ЗЛОЧИНЕЦЬ БУДЕ НА НАРАХ.

Читач 2009-02-02 / 22:31:00
Останні два коментарі - повністю з вами згоден, але в тому і сіль - басейн засипають будівельним сміттям!




З приводу 10 чоловік - ну нехай і 10, але вони вийшли для громадського обов язку. Я був свідком, як водії реально сигналили десятьом у знак підтримки. Отже, завтра може бути 50 чоловік, післязавтра - 100, через тиждень - 1000. І, сподіваюся, справедливітьс таки переможе.

Nolah 2009-02-02 / 21:59:00
А я согласна с тем,что бассейн продали частному предпринимателю.Только хотелось бы надеятся,что он построит новый бассейн для города.Жаль,если нет.

Сергей 2009-02-02 / 21:51:00
10 человек с транспарантом - это митинг? Смешно.




По поводу бассейна. Какая разница, кому и за сколько его продали? Пусть этот ПП сделает нормальный бассейн, чтобы у людей была возможность плавать! Позор, в областном центре нет ни одного бассейна, ни одного пляжа! Даже летом поплавать негде, не то что зимой! Спартак не работает, Буревестник не работает, бассейн в гимназии не работает. Дети, чтобы учиться плавать, ходят в сауну. Если у властей нет денег на бассейны, пусть отдадут частным предпринимателям, пусть они вложат в это свои деньги, пусть зарабатывают, но бассейны в городе должны работать! А идеология типа "сам не гам і другому не дам, бо то родич Ратушняка, нехай гниє" в данной ситуации только вредит Ужгороду и ужгородцам.

Буржуй -насмешке??? 2009-02-02 / 16:15:00
Мы и показываем! Наш Ужгород ты с лысым Фантомасом превратили в туалет. Но в водосточной трубе этого клозета мы вас скоро топить будем!!!

насмешка??? 2009-02-02 / 15:52:00
кх, это я автору, за такое пренебрежительное название темы

насмешка??? 2009-02-02 / 15:49:00
свое "Фе" вы в туалете показываете.

@ngel 2009-02-02 / 15:05:00
Підтримую повністю мітингувальників, але потрібні більш конструктивні дії - засипати сміттям/камінням вхід до комплексу, зібрати більше людей тощо. Інакше, декілька людей справу не змінять...

А МЕРА - НА МИЛО! МАЛО ЩЕ НАКРАВ??? НА ТОЙ СВІТ НЕ ЗАБЕРЕШ ІЗ СОБОЮ, А ВЛАСНІ ДІТИ РОЗПЛАЧУВАТИМУТЬСЯ БУДУТЬ ЗА ТВОЇ ЖЕ ГРІХИ!!!

ужгородец 2009-02-02 / 14:57:00
Меру "фе"? А чем думали когда эго выбирали? Когда один раз он уже предал "Вас", так Вы еще раз "это" выбрали! Вот "оно" и продает все подряд, и будет продавать, и "Вы" еще раз эго выберете!

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
» Всі новини