За минулу добу вогнеборці Закарпаття ліквідували 4 пожежі

Економічні втрати від них склали 50 тисяч гривень. Зокрема, вогонь пошкодив літню кухню та 3 споруди господарського призначення. Під час гасіння пожеж врятовано матеріальних цінностей на 175 тисяч гривень. Неправдивих викликів оперативно-рятувальної служби не зафіксовано.

За минулу добу вогнеборці Закарпаття ліквідували 4 пожежі

Сьогодні найбільш складна пожежна обстановка у Хустському та Виноградівському районах, де виникло 43 відсотки всіх обласних загорань минулого тижня. Найчастіше пожежі стають наслідком коротких замкнень та несправних електромереж, від цієї причини виникло 43 відсотки всіх загорянь минулого тижня.

З початку року на Закарпатті вже сталося 90 пожеж, тільки прямі матеріальні збитки від яких склали 410 тисяч гривень. На пожежах загинуло 11 людей, ще 4 було травмовано. Під час гасіння пожеж врятовано 1 людину.

Пожежі:

1 лютого о 19:05 до воловецьких рятувальників надійшло повідомлення про загоряння господарської споруди у селі Нижня Розтока. Необережне поводження з вогнем спричинило загоряння на горищі споруди, внаслідок чого полум’я пошкодило дерев’яне перекриття та покриття споруди. Прямі матеріальні збитки склали 10 000 гривень.

2 лютого о 00:10 сигнал про вогонь надійшов з села Пушкіно Виноградівського району. Полум’я охопило дерев’яне перекриття господарської споруди, а його швидкому поширенню сприяли півтора тонни грубих кормів, які складувалися в будівлі. Завдяки вчасному втручанню з вогняного полону вдалося врятувати свійських тварин та матеріальних цінностей на 80 тисяч гривень. Прямі матеріальні збитки господарів коливаються у розмірі 2 тисяч гривень. Пожежа, за висновками фахівців, сталася внаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електромережі.

2 лютого о 01:39 повідомлення про вогонь також надійшло з села Букове Виноградівського району, де вогонь охопив літню кухню. Полум’я, перш ніж його зуміли спинити, пошкодило умеблювання кухні та телевізор, завдавши господарям збитків на 4 тисячі гривень. За попередніми даними причиною пожежі вважається необережне поводження з вогнем. Вчасні дії вогнеборців дозволили врятувати майна більш ніж на 90 тисяч гривень.

2 лютого о 02:55 по тривозі у село Бадалово Берегівського району виїжджала чергова варта CДПЧ-12 по охороні міста Берегово. Вогонь охопив тут споруду господарського призначення, де понищив речі господарів та частину грубих кормів. Збитки від вогню складають близько 5 тисяч гривень, а до появи вогню призвела найпоширеніша причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електромережі.

Центр пропаганди ГУ МНС України в Закарпатській області
02 лютого 2009р.

Теги:

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:55
У Бобовищі водій із 2,41 проміле алкоголю спричинив смертельну ДТП Фото новина
17:10
/ 2
Поліція затримала водія вантажівки, причетного до смертельної ДТП на Абранському перевалі Фото новина
13:11
На Хустщині через пожежу в котельні ледь не згорів житловий будинок Фото новина
12:08
Двоє людей загинули у смертельній автотрощі на Абранському перевалі Фото новина
09:58
/ 1
У румунських Карпатах врятували двох українців, які збилися з маршруту в критичному холоді і двометрових заметах Фото новина
16:55
На Рахівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
16:22
/ 8
На Мукачівщині 40-річного чоловіка смертельно поранили під час полювання Фото новина
13:28
/ 1
На Рахівщині прикордонники врятували 35-річного киянина, який намагався незаконно перетнути кордон Фото новина
12:31
Гірські пошуковці на Рахівщині врятували чоловіка, який кілька днів блукав у горах Фото новина
23:11
На місці удару рф по пасажирському поїзду "Чоп – Харків – Барвінкове" виявили фрагменти 6 тіл
16:50
/ 2
Поліція розпочала розслідування смерті немовляти в лікарні Мукачева
13:40
На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу в дерев’яній будівлі Фото новина
10:10
На Берегівщині 28-річна породілля народила немовля ще до приїзду лікарів Фото новина
17:33
Поїзд на маршруті Барвінкове – Львів – Чоп потрапив під удар російських безпілотників Фото новина
13:20
Під час пожежі в Чорноголові на Ужгородщині загинув 72-річний чоловік Фото новина
09:50
Падіння дерев і пошкодження ЛЕП спричинили затримки поїздів до Закарпаття
18:12
/ 1
На Тячівщині однорічна дитина постраждала від опіку внаслідок падіння гарячого молока Фото новина
15:23
У неділю на Закарпатті горіли три будинки
14:54
У Нересниці на Тячівщині у пожежі загинув чоловік
13:40
На Хустщині під час пожежі врятували 65-річну жінку Фото новина
12:30
У Синевирській Поляні медики прийняли пологи у салоні швидкої Фото новина
16:31
На Хустщині через негоду медикам довелося приймати пологи на виклику Фото новина
16:16
52-річний чоловік загинув у пожежі в Мукачеві Фото новина
14:55
На Берегівщині жінка врятувала автомобіль із палаючого гаража
10:13
В Ужгороді помер лебідь, врятований напередодні з криги на річці Уж Фото новина
» Всі новини