Закарпаття: Навіть в умовах кризи ми залишаємося багатими на юні таланти

У суботу в Ужгородському палаці дітей та юнацтва пройшов гала-концерт переможців всеукраїнських і регіональних фестивалів та конкурсів, приурочений до Дня соборності України. Кожного року він проходить у різних містах нашої країни. Дев'яносту річницю Злуки українських земель випало відзначити яскравим гала-концертом обласному центру Закарпаття.

У дійстві взяли участь колективи з п'яти областей України: Київської, Харківської, Донецької, Волинської та Закарпатської. Феєричні виступи показали глядачам зразковий театр естрадного танцю «Карнавал» (Харків), народний вокально-' хореографічний ансамбль «Сувенір» (Донецьк), народний театр костюму «Мельпомена» (Донецьк), зразковий художній колектив, фольклорний гурт «Маків цвіт» (Київ), солістка Ірина Не-чипоренко (Запоріжжя), гуморист Максим Перепелиця (Камінь-Каширський, Волинська область) та багато інших.

Нашу ж область представляли вихованці Ужгородського ПАДІЮНу: танцювальні колективи «Бліц» та «Корпорація друзів», солісти Жанна Петрище, В'ячеслав Корсак, Даніела Кіш, Віктор Паб, Ангеліна Моняк тощо.

Віталія Ткачука, директора Українського державного центру позашкільної освіти.який є єдиним з організаторів дійства, вразив спів маленького закарпатця Віктора Паба. Він навіть напророчив у майбутньому хлопчикові славу відомого тенора України.

Концерт перевершив сподівання багатьох глядачів, які, виходячи із зали, були під особливим враженням, а тому не шкодували, що на дві години поринули у світ мистецтва.
 

Вікторія Попович, м.Ужгород
27 січня 2009р.

Теги:

НОВИНИ: Соціо

19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 2
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 6
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини