Шукати справедливості закарпатська родина поїхала до Києва

Кожну четверту дитину в Україні б'ють у школі. Це засвідчило анонімне анкетування, проведене у чотирьох областях Міністерством юстиції. Шукати справедливості до міністерства у понеділок приїхала родина Білеїв із Закарпаття. Батьки стверджують - їхнього десятирічного сина Романа жорстоко побила вчителька. Буцімто через те, що хлопець пропустив один навчальний день.

Шукати справедливості закарпатська родина поїхала до Києва Спільна прес-конференція із міністром юстиції - найбільше натепер досягнення родини Білеїв у протистоянні із сільською вчителькою. Конфлікт розпочавя ще в березні. Батьки десятирічного Романа стверджують - тоді учителька побила їхню дитину лише через те, що хлопець із дозволу батьків пропустив навчальний день. Син розповів їм, як педагог била його перснем та розкидала речі, а ще намовляла інших учнів цькувати однокласника. Лікарі констатували у Романа Білея струс мозку.

Кримінальну справу за фактом побиття Романа Білея кілька разів порушували, але щоразу закривали за браком доказів. Учителька Марія Белей стверджує - оббрехати її хлопця намовили мати та бабуся. І вбачає у конфлікті політичний підтекст: рідного брата учительки обрали головою сільради, а родина Романа підтримувала іншого кандидата. Струс мозку ж у дитини, за її версією, стався через те, що на голову Романові впав сніг.

Міністр юстиції Роман Зварич узяв справу під особистий контроль. Переконаний, щоб розслідування зрушило з місця, до нього мають підключитися міністерство освіти та Генпрокуратура. Вони мають з'ясувати, як усе було насправді. Тимчасом анонімне анкетування, проведене у кількох областях, виявило страшну картину. Побиття дітей у школах - явище звичне.

Роман Білей тепер не ходить до місцевої школи. Його перевели навчатися до санаторію за 10 кілометрів від села. Розповідає: тепер учителька переключилася на його друга, який колись захищав Романа.

На згадку від міністра Роман отримав м'яку іграшку та примірник Конституції з автографом. Роман Зварич наказав до 15 грудня провести опитування в кожній школі, щоб з'ясувати, як учителі поводяться з учнями.
Ольга Кошеленко, Олександр Плотніков, "5 канал"
31 жовтня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

14:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 3
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
13:40
На війні з рф загинув захисник із Чинадійова на Мукачівщині Юрій Майнгаст Фото новина
11:57
/ 2
На Рахівщині затримали переправника, який вів чоловіка до Румунії через річку Фото новина
10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
/ 3
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
20:14
/ 4
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
18:39
/ 6
Головою Рахівського районного суду обрано Марію Марусяк Фото новина
18:37
Крафтові бренди Закарпаття представили на найбільшій туристичній виставці світу Фото новина
16:31
На Закарпатті зустріли прах керівника ОУН Андрія Мельника і його дружини Фото новина
16:22
У понеділок в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Іваном Чавою Фото новина
15:57
/ 1
У Мукачеві п’яний водій вантажівки спричинив ДТП Фото новина
11:03
/ 1
"Дуту" справу проти закарпатської журналістки Олени Мудрої закрили
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Михайлом Тіщенком Фото новина
09:18
На Закарпатті раптово помер молодий військовослужбовець Нацгвардії Фото новина
18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Іваном Кирʼяновим Фото новина
10:09
/ 1
Визнано загиблим військового із Перечина Мілана Пастеляка, який з лютого був безвісти зниклим Фото новина
15:50
В Ужгороді поліцейські оперативно розшукали зниклого хлопчика Фото новина
» Всі новини