ЗАКАРПАТТЯ: В УЖГОРОДІ ВОГОНЬ ЗРУЙНУВАВ ТЕРАСУ РЕСТОРАНУ "ЛІОН"

Близько двох годин змагалися пожежники Ужгорода за терасу ресторану "Ліон", розташованого на вулиці Льва Толстого. Тривожна звістка про пожежу надійшла за кілька хвилин після першої ночі, а вже невдовзі до гасіння полум’я приступило три відділення вогнеборців.

ЗАКАРПАТТЯ: В УЖГОРОДІ ВОГОНЬ ЗРУЙНУВАВ ТЕРАСУ РЕСТОРАНУ "ЛІОН"Швидкому розповсюдженню пожежі сприяло те, що внутрішня частина критої тераси була виконана з дерев’яних матеріалів, а частина даху із використанням пластику. Як наслідок площа контрольована вогнем зростала майже у геометричній прогресії.

Тривоги рятувальникам додавав і той факт, що сама тераса, розташована у старій частині міста, для якої характерна щільна забудова. Це загрожувало тим, що вогонь міг перекинутися на поруч розташовані будівлі.

Загальна площа пожежі склала близько 200 квадратних метрів, саме на цій території вогонь практично повністю знищив всі горючі предмети. Щоб вирішити проблему можливого подальшого розповсюдження полум’я, пожежникам довелося розконцентрувати зусилля – частина з них стала на захист споруд, які опинилися під безпосередньою загрозою вогню, інші боролися з вогнем на самій терасі.

Наразі на місці події працює дослідно-випробувальна лабораторія ГУ МНС України в Закарпатській області. Її фахівці намагаються встановити причину, через яку сталася пожежа. На даний момент з усього загалу причин не виключається жодна.

Не вдалося поки встановити й збитки, яких зазнав власник цього закладу. Однак, з огляду на наслідки господарювання вогню, вже сьогодні можна твердити про те, що вони будуть значними та складатимуть не один десяток тисяч гривень.
"Закарпаття online" за матеріалами Центру пропаганди ГУМНС України в Закарпатській області
30 жовтня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:06
У Торуні Міжгірської громади в понеділок вигорів будинок (РОЗШИРЕНО) Фото новина
11:12
У Гаті Берегівської громади у зіткненні шкільного автобуса і легковика постраждав водій авто
11:05
У Торуні Міжгірської громади в понеділок згорів будинок, а в Хусті – ВАЗ
16:34
Стали відомі обставини загибелі киянина, що зірвався зі снігового карниза в горах на Рахівщині Фото новина
12:51
На Драгобраті, зірвавшись зі снігового карниза, загинув турист з Києва
12:40
У Минаї біля Ужгорода вночі горів Renault Laguna Фото новина
11:07
У Тернові на Тячівщині у Тересві виявили тіло літнього чоловіка
14:09
У Виноградові через пожежу в кімнаті ледь не вигорів будинок
11:26
На пожежі будинку в Сваляві врятували його власника (ОНОВЛЕНО)
23:03
/ 2
ФОТОФАКТ. Біля Ужгорода мікроавтобус злетів із траси під білборд, є постраждалі Фото новина
20:50
/ 1
В Ужгороді діагностували сказ у кішки, на кількох вулицях запроваджено карантин
17:42
В Ізі на Хустщині з ознаками гепатиту А до медиків звернулося 11 осіб
15:32
/ 1
У Заброді Великоберезнянської громади врятували від повного знищення вогнем будинок Фото новина
13:37
Чоловіком, що загинув, впавши в Тису в Гетині на Берегівщині, виявився житель Черної Королівської громади
12:47
У Мукачеві зіткнулися два автомобілі Фото новина
11:01
/ 5
На Рахівщині жінка з Харківщини повідомила про своїх чоловіка і сина, що виснажились у горах Фото новина
10:46
На Берегівщині свідок повідомив про невідомого чоловіка, що загинув, впавши в Тису
17:25
На Свалявщині врятували чоловіка, в якого через ураження струмом зупинилося серце
13:50
Між Богданом і Лугами на Рахівщині на дорогу зійшов зсув довжиною 30 м Фото новина (ОНОВЛЕНО)
12:52
/ 1
У Ізі на Хустщині через спалах гепатиту А оголосили карантин
12:36
У Глибокому Потоці на Тячівщині вигоріла надвірна споруда площею понад 70 кв. м Фото новина
11:42
В Ужгороді в пожежі згоріли 2 мотоцикли
11:34
В Осої Іршавського громади згорів будинок
04:16
У горах на Рахівщині, поблизу румунського кордону, знову виявили тіло людини Фото новина
23:43
/ 2
В Ужгороді від палаючої ковдри, викинутої з балкона на 9-му поверсі, загорівся балкон на 7-му Фото новина
» Всі новини