Ужгород: На Старий Новий рік діти знову мали свято

Сьогодні, 14 січня, свято Старого Нового року (Василія) відзначили 78 учнів спеціальної школи-інтернату для глухих дітей, що на вул.Щедріна в Ужгороді. Подарунки з нагоди свята від глави Секретаріату Президента Віктора Балоги до навчального закладу привезли голови Закарпатської та Ужгородської організацій партії Єдиний Центр Іван Балога та Віктор Трикур.

Ужгород: На Старий Новий рік діти знову мали свято

Політики привітали учнів та колектив школи з новорічними святами і, окрім фруктів та солодощів, подарували школі ще й побутову техніку. Директор школи-інтернату Наталія Лушко висловила вдячність Віктору Балозі за такі чудові подарунки і зазначила, що учні ще пам’ятають минулорічний дарунок нашого земляка –  спеціальні слухові апарати для діток. Учні школи, в свою чергу, подарували гостям невеличкий новорічний концерт.

  Загалом, на Старий Новий рік в рамках благодійної Різдвяної акції, ініційованої нашим земляком, главою Секретаріату Президента України Віктором Балогою, святкові подарунки отримали понад чотири тисячі юних закарпатців, які виховуються в інтернатних закладах краю. Представники Єдиного Центру  завітали до кожної з 23-х шкіл-інтернатів області.  Від імені Віктора Івановича вони вручили вихованцям  солодощі та фрукти.  А навчально-виховні заклади отримали ще й необхідну побутову техніку: телевізори, комп’ютери, ксерокси, сканери, музичні центри, холодильники, морозильні камери, електроплити, електром’ясорубки, пральні машини та ін. Загалом, інтернатам подаровано близько 40 одиниць різноманітної техніки.
 
       Перший етап акції відбувся 6 січня. Напередодні Святвечора до дітей Часлівської школи-інтернату та Перечинської школи-інтернату з подарунками завітав перший заступник голови облдержадміністрації, голова обласної організації Єдиного Центру Іван Балога. Цього ж дня подарунки вихованцям Виноградівського дитячого навчального закладу інтернатного типу та Бенянського дошкільного дитбудинку вручив голова облдержадміністрації Олег Гаваші. Ті ж інтернати, де дітки під час різдвяних свят були на канікулах, представники обласної та районних організації Єдиного Центру відвідали на Старий Новий Рік. Лідери обласної організації побували в інтернатних закладах Ужгорода, Мукачева, Ужгородського, Великоберезнянського та  інших районів краю.

     Скрізь малеча радісно вітала єдиноцентристів, які привезли подарунки від Віктора Івановича. Погляди дітей були сповнені цікавістю, кожен з них хотів поспілкуватися з гостями, розказати їм про свої мрії. Адже в багатьох інтернатах живуть вихованці, позбавлені батьківського піклування та сімейного тепла, тому увага дорослих, добре слово, щирі побажання їм особливо необхідні та приємні. І безперечно кожна дитина мріє отримати на свята подарунки. Як вдячність за піклування малеча влаштували гостям невеличкі святкові концерти, звичайно ж були колядки та щедрівки.

      Керівники інтернатних закладів, висловлюючи подяку Віктору Івановичу, підкреслювали, що завдяки отриманій новій побутовій техніці, вдасться покращити умови перебування,  навчання та дозвілля вихованців.

      Як підсумував голова Закарпатської обласної організації Єдиного Центру Іван Балога, головне покликання цієї політичної сили – дбати про покращення добробуту жителів краю. І перш за все тих, хто потребує особливої уваги та піклування. Іван Балога також висловив сподівання, що подібні благочинні акції будуть надихати й інших доброчинців області до благородних справ. Бо якщо кожен з нас поділиться з дитинкою, яка не ніколи не знала батьківської любові, не відчувала материнських теплих рук, частиночкою свого добра, свого статку та благородства, забутих, покинутих, нещасливих дітей в Україні не буде.

Микола Пилип, Мукачево.net
14 січня 2009р.

Теги:

НОВИНИ: Соціо

12:54
/ 1
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
09:06
На трасі Н-13 на Ужгородщині встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР Фото новина
15:52
У селі Волосянка відкрили Центр безпеки громадян Фото новина
12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
09:53
На Закарпатті патрульні виявили водія у стані сп’яніння Фото новина
09:03
Свій столітній ювілей 18 грудня відзначила Олена Бонка з Руського Поля Фото новина
18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
/ 1
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
/ 1
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 10
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 2
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
» Всі новини