За минулу добу вогнеборцями Закарпаття ліквідовано 2 пожежі

Економічні втрати від них склали 17 тисяч гривень. Вогонь пошкодив 2 житлові будинки. Зафіксовано 2 неправдивих виклики підрозділів МНС.

За минулу добу вогнеборцями Закарпаття ліквідовано 2 пожежі

Найбільш складна пожежна обстановка сьогодні на Мукачівщині, де виник 21 відсоток всіх обласних загорань минулого тижня. Найчастіше пожежі стають наслідком коротких замкнень, несправних електромереж та несправного пічного опалення, від цих причин виникло 57 відсотків всіх загорянь минулого тижня.

З початку року на Закарпатті вже сталося 46 пожеж, тільки прямі матеріальні збитки від яких склали 269 тисяч гривень. На пожежах загинуло 8 людей, ще 1 було травмовано. Під час гасіння пожеж врятовано 1 людину.

У зв’язку з погіршенням оперативної пожежної обстановки, зростанням кількості загиблих на пожежах, ГУ МНС України в Закарпатській області звертається до мешканців нашої області бути обачними у поводженні з вогнем та дотримуватися правил пожежної безпеки.

Пожежі минулої доби:

11 січня о 17:34 до оперативно-координаційного центру ГУ МНС України в Закарпатській області надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в селищі Буштино Тячівського району. До місця події було направлено місцевих пожежників, які ліквідували загоряння. Вогонь знищив телевізор, диван, шафу, документи та дещо з речей господарів, залишивши по собі сліди у вигляді кіптяви на стінах оселі. Прямі матеріальні збитки складають 5 тисяч гривень. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

11 січня о 22:10 з свалявського села Сасівка надійшов сигнал про пожежу в житловому будинку, де появу поум’я спричинило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Пожежникам вдалося погасити вогонь, перш ніж він завдав господі значних збитків та врятувати оселю від знищення. Завдані полум’ям збитки склали тисячу гривень.

12 січня 2009р.

Теги:

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:43
Сильний вітер повалив дерева в Ужгороді та Виноградові Фото новина
14:36
/ 4
На Ужгородщині 8-річну дитину госпіталізували після укусу змії
17:50
/ 2
На Закарпатті розширюють зону пошуків зниклого у Тисі хлопчика Фото новина
17:25
/ 1
На Мукачівщині під час спалювання сухостою загинула 75-річна жінка
15:11
На Закарпатті тривають пошуки 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси Фото новина
11:42
У Карпатах туристка постраждала від удару блискавки Фото новина
10:25
/ 1
Рятувальники шукають 10-річного хлопчика, якого понесла течія на Берегівщині Фото новина
16:21
/ 1
У Мукачеві 15-річну дівчину госпіталізували з алкогольним отруєнням
13:47
/ 2
В Ужгороді дитина випадково проковтнула частину пластикової ложки
09:48
В Ужгороді врятували літню жінку, яка впала вдома
18:26
/ 1
У Поляні 9-річний хлопчик проковтнув металевий відкривач від банки з напоєм
17:49
/ 1
Двох неповнолітніх госпіталізували на Закарпатті через алкогольну інтоксикацію
12:33
/ 1
Вдруге за тиждень на Закарпатті зафіксували землетрус Фото новина
09:04
На Мукачівщині батут провалився під дитиною Фото новина
12:22
У Сускові поблизу Мукачева сталася ДТП Фото новина
11:32
/ 1
У Мукачеві жінка ледь не загинула через удушення шматком м’яса Фото новина
08:25
На Закарпатті чоловік отримав компресійний перелом хребта після падіння з дерева Фото новина
16:59
/ 1
На Закарпатті двох людей госпіталізували після укусів собак Фото новина
10:56
/ 1
У Румунських Карпатах врятували сімох українців Фото новина
09:01
/ 1
У Закарпатському ТЦК прокоментували смерть мобілізованого чоловіка
15:15
На Берегівщині 15-річний водій на авто збив 10-річну дівчинку Фото новина
14:17
/ 4
На Закарпатті розслідують смерть мобілізованого у ТЦК
11:52
Біля Мукачева зафіксували землетрус магнітудою 1,8 Фото новина
13:13
На Берегівщині 10-річний хлопчик врятував маму після втрати свідомості Фото новина
08:06
/ 8
Восьмеро людей постраждало у масштабній пожежі у Міжгір’ї Фото новина
» Всі новини