Всі вихованці інтернатних закладів Закарпаття отримають різдвяні подарунки від Віктора Балоги

В області розпочалася благодійна Різдвяна акція, ініційована Главою Секретаріату Президента України Віктором Балогою

Всі вихованці інтернатних закладів Закарпаття отримають різдвяні подарунки від Віктора Балоги

Новий, 2009 рік розпочався з приємних подарунків для закарпатської малечі: 6 січня на Закарпатті стартувала благодійна акція для вихованців всіх інтернатних закладів краю. Упродовж Різдвяних свят 4 тисячі дітей, які виховуються в 23 інтернатах і дитячих будинках, отримають від Віктора Івановича подарунки – солодощі, фрукти, а безпосередньо в заклади,  залежно від потреб, буде передано побутову техніку: телевізори, музичні центри, ксерокси, сканери, комп’ютери, холодильники, морозильні камери, електром’ясорубки, електроплити, пральні машини.

Напередодні Святвечора подарунки вихованцям Виноградівського дитячого навчального закладу інтернатного типу та Бенянського дошкільного дитбудинку вручив голова облдержадміністрації Олег Гаваші. А до дітей у Часлівську та Перечинську школи-інтернати з подарунками завітав перший заступник голови облдержадміністрації Іван Балога. Цього ж дня дітям, що виховуються в Домбоківській школі-інтернаті та Чинадіївському дитбудинку, вручали солодощі та побутову техніку голова Мукачівської райдержадміністрації Ілля Токар та голова Мукачівської райради Іван Михайло.

Малечі з Мукачева подарунки вручали депутат обласної ради Володимир Шкріба та мукачівський міський голова Золтан Ленд’єл. Насамперед гості завітали в дитячий будинок „Дивосвіт”. На сьогодні тут перебувають 47 дітей віком від 3 до 6 років, які є сиротами або батьки яких позбавлені батьківських прав. Цей  заклад – колишній дитячий садок, який відремонтовано за спонсорські кошти. Його відкрито майже три роки тому. „Дивосвіт” розрахований на три дошкільні групи, кожна з яких має приміщення для спальні, їдальні та ігрової кімнати. У дитячому будинку функціонують медпункт,  фізкультурна та музична зали, ігротека.
З нагоди приїзду гостей малеча влаштувала невеличкий святковий концерт. В свою чергу дорослі вручили вихованцям закладу солодкі гостинці, фрукти. Закладу було передано набір побутової техніки.

– Жодна дитина напередодні Різдва не залишилася поза увагою благодійників. Подібні акції на підтримку цієї категорії дітей буде проводитися протягом всього року, – повідомив Володимир Шкріба.

Окрім цієї акції, в області протягом минулих років проводилися численні благодійні заходи на підтримку закарпатської малечі, ініційовані Віктором  Балогою. Нагадаємо, що з 2004 року в області триває акція „З любов’ю і турботою до дітей”. Допомогу отримують тисячі юних закарпатців, які потребують постійної матеріальної підтримки. Насамперед це діти з багатодітних та малозабезпечених родин, інваліди, діти-сироти та напівсироти, а також ті, хто залишився без батьківського піклування, вихованці дитбудинків сімейного типу. Крім солодких наборів, минулого року 15 тисяч діток отримали комплекти теплого одягу та взуття. Також за сприяння Віктора Івановича, на початку 2008 року 300 багатодітним сім’ям було вручено побутову техніку. 27 дитячим будинкам сімейного типу надано допомогу продуктами харчування, овочами, фруктами. Для шкіл низки районів закуплено шкільні меблі. Протягом року дитячим спортивним школам передано велосипеди, комплекти гірських та бігових лиж із повним спорядженням. Влітку 100 обдарованих дітей краю – переможці всеукраїнських учнівських олімпіад, відпочили в кращій дитячій оздоровниці – „Артеку”. В День знань 15 тисяч закарпатських першокласників отримали шкільне приладдя. До Дня Святого Миколая майже 200 тисячам закарпатських дітей ( вихованцям дитсадків та учням шкіл) були вручені набори солодощів.

****

Напередодні Різдва благодійну акцію було проведено і в Мукачівській районній центральній лікарні. За ініціативи та фінансового сприяння Глави Секретаріату Президента України Віктора Балоги закладу було передано високотехнологічну медичну апаратуру. Новою унікальною медичною технікою поповнилися кардіологічне, неврологічне, гінекологічне, гастроентерологічне відділення ЦРЛ. Також поповнився новою апаратурою автоматизований відділ клініко-діагностичної лабораторії та для діагностичний центр. Цього ж дня було передано комплекти всієї необхідної апаратури і для п’яти карет швидкої допомоги. Вручала медобладнання голова опікунської ради обласної дитячої лікарні Оксана Балога.

– Завдяки підтримці нашого земляка – Віктора Івановича Балоги, в нашій лікарні відкрилося відділення комплексної діагностики, заклад оснащено медичною апаратурою, інструментарієм, завдяки чому застосовуються новітні технології лікування, – констатує головний лікар Мукачівської ЦРЛ Василь Васюта. – Напередодні Різдва в заклад передано 20 назв різноманітного обладнання – лапороскопічні стойки, транспортний інкубатор, електрокардіографи, кардіодифібрилятор, гастрофіброскоп, різноманітні аналізатори та багато іншої важливої апаратури.

Цьогоріч благодійну роботу із вдосконалення та оснащення лікарні сучасною медапаратурою буде продовжено. В найближчі місяці Мукачівська ЦРЛ отримає додаткове обладнання.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА
08 січня 2009р.

Теги:

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
/ 2
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 10
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини