Без централізованого водопостачання залишаться села Часлівці, Кінчеш, Коритняни.
Коритнянська сільська рада, яка уклала відповідний договір з «Водоканалом» нині боргує йому 1,37 млн грн. Це приблизна сума, виведена за колишніми показниками лічильника, який наразі розбитий і воду не обліковує. Інфраструктура сіл-супутників обласного центру розвивається, тож, на думку Омельяненка, води використано насправді й на більшу суму.
Борг намагалися повернути через суди. Та за результатами 5 судових рішень виконавча служба стягнула із сільради лише 230,6 тис. грн.
Юрій Омельяненко розповів, що споживання води у названих трьох селах - уже понад 6 років неконтрольоване та не обліковується. Є випадки самовільного підключення, відсутні лічильники, водопроводи, які понад 30 років, сільрада не ремонтує. Натомість, зі слів директора «Водоканалу», у селах зростає кількість будинків з басейнами, чимало води селяни використовують на полив городів.
Свого часу питання про водопостачання з міста до сіл Коритнянської сільради вирішувалося на рівні Кабміну, рішенням якого Ужгород зобов’язали подавати воду до Часлівців, Кінчеша та Коритнян.
Міська рада дозволить відновити водопостачання лише у разі погашення сільрадою боргу та належного облаштування водомірних вузлів (відновлення лічильника). «Нехай селяни претензії виставляють до свого голови сільради, якому вони платять за воду, а він не розраховується з містом. І це при тому, що земельні ділянки під Ужгородом коштують немалі гроші, тож нехай із продажу землі гроші використають на погашення боргу», — заявив під час сесії Сергій Ратушняк.