Закарпаття та угорська область Гевеш вирішили співпрацювати

Закарпаття та угорська область Гевеш підпишуть Рамкову угоду про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво.
Про це сьогодні повідомив заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Брензович.

Закарпаття та угорська область Гевеш вирішили співпрацювати

За його словами, рішення про встановлення партнерства зв’язків між Закарпатською обласною радою та органом самоврядування області Гевеш (Угорська Республіка) ухвалили під час 21 сесії V скликання Закарпатської обласної ради, яка відбулася 4 грудня 2008 року.

За словами Брензовича, область Гевеш цікава тим, що має значний історико-культурний та туристично-рекреаційний потенціал та досвід застосування передових технологій сільськогосподарського виробництва. Також за роки входження Угорщини до Європейського Союзу, органи місцевого самоврядування області Гевеш набули значного досвіду в забезпеченні сталого розвитку територіальних громад та розвитку місцевої демократії. Крім того, ця угорська область входить до складу «Карпатського Єврорегіону».

За угодою, Закарпаття та Гевеш співпрацюватимуть у таких галузях: промисловість, сільське господарство, транспорт і зв’язок, наука, техніка, освіта та охорона здоров’я, культура і мистецтво, туризм і спорт, місцеве самоврядування, екологія, раціональне використання природних ресурсів, протипаводковий захист.

«Підписання Рамкової Угоди про співробітництво сприятиме розвитку співпраці між територіальними громадами, трудовими колективами та культурно-освітніми закладами двох областей, зміцненню дружби між українським та угорським народами», - додав заступник голови облради.

Він також повідомив, що витрати на реалізацію угоди здійснюватимуться за рахунок суб`єктів зовнішньоекономічних зв`язків та в межах програми транскордонного співробітництва.

За попередніми домовленостями, повідомив Брензович, угода буде підписана до кінця 2008 року.

УНІАН
06 грудня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

23:29
/ 3
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 25
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
03:07
В Ужгороді презентували книжку "Августин Волошин: біографія президента Карпатської України" Фото новина
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
» Всі новини