Реклама B3

Закарпаття: За виготовлення фальсифікованого коньяку – кримінальна відповідальність

Слідчим відділом податкової міліції ДПА у Закарпатській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 204 ч. 3 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, незаконне виготовлення алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей), стосовно громадянки К., мешканки м. Ужгорода.

Закарпаття: За виготовлення фальсифікованого коньяку – кримінальна відповідальність

Наприкінці жовтня працівниками податкової міліції в обласному центрі припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення коньячних виробів. Незаконною діяльністю за місцем проживання займалася громадянка К.

Примусовий огляд помешкання був проведений на підставі постанови Ужгородського міськрайонного суду.

Оглядом місця події виявлено та вилучено 45 літрів рідини коричневого кольору з характерним запахом спирту в пластмасовій бочці ємністю 100 літрів; 10 літрів рідини коричневого кольору з характерним запахом спирту в пластмасовій каністрі ємністю 10 літрів; 0,5 літрів рідини коричневого кольору з характерним запахом спирту в скляній пляшці ємністю 0,5 літрів без етикеток та марки акцизного збору; 688 шт. етикеток на пляшки з написом "Коньяк "Закарпатський"; 688 шт. контретикеток на пляшки з написом "Коньяк"; 22 кришки для закупорювання коньячних пляшок жовтого кольору з написом "Тиса"; 186 шт. підроблених марок акцизного збору на алкогольну продукцію; 52 пусті пляшки на горілчану та алкогольну продукцію ємністю 0,5 літрів кожна; допоміжне обладнання для масового виготовлення фальсифікованих коньячних виробів.

Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 2 тис. 135 грн.

Згідно з висновком лабораторних випробувань, проведених ДП "Закарпатський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації", надана на дослідження коричнева рідина з характерним запахом спирту у скляній пляшці ємністю 0,5 л з етикеткою "Коньяк "Закарпатський" є алкогольним напоєм міцністю 32,4 %, який не відповідає вимогам ДСТУ 4700:2006 "Коньяки України. Технічні умови" за міцністю, вмістом цукру, запахом, ароматом, виготовлена кустарним способом, є непридатною для вживання і становить небезпеку для здоров’я та життя людей.

За матеріалами податкової міліції ДПАУ в Закарпатській області
03 грудня 2008р.

Теги:

Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

11:11
Під Ужгородом нетверезий водій скоїв ДТП Фото новина
13:25
/ 2
На Закарпатті втретє затримали адвоката за підозрою в незаконному переправленні чоловіка через кордон Фото новина
10:07
/ 2
На Мукачівщині чоловік незаконно зрубав десятки буків Фото новина
18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 7
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
» Всі новини