Закарпатський АМК розслідує справу за ознаками антиконкурентних дій з боку підприємців, які працюють на ринку хліба

Закарпатське обласне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало КП «Міжгірське бюро технічної інвентаризації» на 2 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Про це сьогодні, 2 грудня, повідомила прес-служба АМКУ.

Закарпатський АМК розслідує справу за ознаками антиконкурентних дій з боку підприємців, які працюють на ринку хліба

Міжгірське БТІ встановило економічно необґрунтовану вартість послуг з оформлення та державної реєстрації документів на право власності нерухомого майна. Це стало можливим через включення БТІ необґрунтованих витрат до вартості послуг. Оскільки такі дії суперечать конкуренційному законодавству, Відділення застосувало санкції. 

Закарпатське обласне відділення Антимонопольного комітету України також рекомендувало Державному архіву Закарпатської області припинити дії з  ознаками порушення конкуренційного законодавства. Як встановило Відділення, архівні установи, надаючи послуги, застосовували різні умови до рівнозначних договорів. Зокрема, в одних передбачалася відповідальність обох сторін за невиконання умов договору, тоді як в інших – архів не зазначав своєї відповідальності. Оскільки це може призвести до ущемлення прав та інтересів споживачів, Відділення зобов’язало Державний архів області привести свою діяльність у відповідність до законодавства. 

АМКУ також порушило справу за ознаками антиконкурентних узгоджених дій з боку низки приватних підприємців, які працюють на ринку хліба та хлібобулочних виробів. Як з’ясувало Відділення, підприємці одночасно підвищили оптово-відпускні ціни на різаний хліб вищого, першого та другого ґатунків. Триває розслідування.

ЗІК
02 грудня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

17:59
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 1
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
» Всі новини