Оздоровленням було охоплено 48,3% дітей, а в межах області 47,2%. Питома вага охоплених оздоровленням дітей області більша за середню по області в містах Мукачево, Хуст, Чоп та Берегівському, Великоберезнянському, Виноградівському, Мукачівському, Перечинському, Ужгородському районах. Крім того, 1324 дитини з Закарпаття були оздоровлені на базах узбережжя Чорного моря, 428 - Азовського, 427 - в інших регіонах України, 103 - за кордоном.
Особлива увага приділялась відпочинку дітей з соціальне незахищених сімей, із малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей під час літніх канікул оздоровилися 43,1 тис. дітей або майже кожна друга дитина із загальної кількості відпочиваючих дітей і підлітків. Найбільше їх відпочивало у таборах Тячівського - 9,3 тис., Рахів-ського - 4,6, Берегівського, Іршавського та Мукачівського районів - по 3,4 тис. дітей.
Оздоровлювалися і діти-сироти, а також діти, позбавлені батьківського піклування та діти-інваліди. їх кількість становила 3,1 тис. осіб. Найбільше їх відпочивало у таборах Ужгородського, Хустського, Тячівського, Перечинського районів.
До роботи у таборах були залучені 8533 працівники, з яких 5641 особа - це педагоги-вихователі і вожаті, 521 - медичні працівники, 2371 - особа адміністративно-господарського та обслуговуючого персоналу. У середньому на одного педагога-вихователя і вожатого припадало по 16 дітей, на медичного працівника - по 170.
Разом з тим протягом двох останніх років намітилася прикра тенденція: кількість оздоровлених дітей поступово зменшується. А саме: у 2004 р. в таборах відпочило понад 107 тис. дітей, торік -лише понад 90, цьогоріч - менше 89 тисяч...
Тетяна Кришинець, спеціаліст І категорії-економіст відділу статистики соціальних послуг ГУС
23 жовтня 2006р.
Теги: