Закарпаття: Держгірпромнагляд направив подання в прокуратуру на керівників двох підприємств, що розробляють надра

Територіальне управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області звернулося з поданням про грубе порушення ст.19 Кодексу України “Про надра” ВАТ “Свалявські мінеральні води” до прокуратури Закарпатської області.

Закарпаття: Держгірпромнагляд направив подання в прокуратуру на керівників двох підприємств, що розробляють надра

“При проведенні оперативної перевірки дотримання норм чинного законодавства з безпеки виробництва та охорони праці  на підприємстві,  - йдеться у поданні, -   виявлено, що терміни дії спеціальних дозволів на користування надрами ділянок Голубинського та Полянського родовищ, на яких розташовані відповідно свердловин №3-РЗ та №7 –РЗ, збігли.” Актом перевірки №89 від 25 вересня поточного року ТУ Держгірпромнагляду по Закарпатській області запропоновано призупинити експлуатацію згаданих свердловин та накладено адміністративне стягнення на голову правління ВАТ “Свалявські мінеральні води” Василя Мориляка.

Наглядовий орган просить прокуратуру вжити заходів реагування, позаяк робота з відбору мінеральної води  триває.

 Аналогічний крок зроблено наглядовим органом і стосовно гірничодобувного підприємства ТОВ “Закарпатполіметали”.  Внаслідок призупинки виробничої діяльності на підземних гірничих виробках не проводиться обстеження, що може призвести до не передбачуваних наслідків: їх руйнування та утворення провалів земної поверхні. ТОВ “Закарпатполіметали” не розроблено заходи, спрямовані на збереження гірничих виробок, підземних споруд, обладнання та шламовідстійника на період зупинки роботи підприємства.

Ці фактори можуть в подальшому  ускладнити розробку родовища корисних копалин. Інспекторським складом ТУ Держгірпромнагляду по Закарпатській області підприємству неодноразово видавались обов’язкові до виконання приписи з усунення виявлених порушень. Проте вони наразі не виконані.

Довідка: За 10 місяців 2008-го року подання до прокуратури, як засіб впливу на керівників підприємств різної форми власності  регіону, котрі ігнорують вимоги чинного законодавства застосовувалось ТУ Держгірпромнагляду по Закарпатській області 14 разів.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду України в Закарпатській області
19 листопада 2008р.

Теги:

Коментарі

Погляд 19.11.2008 / 16:14:00
Чому проігнорували своєю увагою контролюючі органи злочинну діяльність "мінерального барона" П.Ганинця?!!

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 6
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини