За кількістю справ про порушення митних правил Ужгородська митниця посідає восьме місце в Україні

За кількістю справ окремої категорії Ужгородська митниця на шостому місці в Україні, а за сумою справ – на восьмому серед 51 митниці. Загалом протягом цього року митницею заведено 491 справу про порушення митних правил (ПМП) на суму 11 млн грн. Про це повідомив 18 жовтня під час прес-конференції начальник Ужгородської митниці Михайло Порада.

За кількістю справ про порушення митних правил Ужгородська митниця посідає восьме місце в УкраїніКрім цього, протоколами про порушення митних правил було вилучено 65 автомобілів, які використовувалися правопорушниками як засоби переміщення або приховування контрабанди. Загальна вартість таких автомобілів становить 3,6 млн грн. Порушено п’ять кримінальних справ на загальну суму 2,4 млн грн (торік – одну кримінальну справу на суму 165 тис. грн).

За його словами, Ужгородською митницею затримано предметів контрабанди на суму понад 3,3 млн грн, заведено 999 справ про порушення митних правил на понад 13,8 млн грн. Ужгородським міськрайонним судом у справах про ПМП, заведених митницею, прийнято 510 конфіскаційних рішень на суму 8 млн грн.
19 жовтня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
» Всі новини