Понад 30 учасників із різних районів Закарпаття упродовж двох днів навчалися проектному менеджменту, комунікаційним навичкам та навичкам проведення презентацій, мали практичні заняття, вивчали приклади впровадження стратегій розвитку і моніторингу.
Таких навчальних семінарів передбачено сім, до травня спеціалісти міських, районних та обласного рівнів отримають відповідні сертифікати. А головне зможуть впроваджувати проекти, які розробляли згідно з потребами своїх районів. Всього малих проектів відібрано 27. Серед них і «Створення дитячого оздоровчого табору для соціально незахищеної категорії дітей» (вартістю 2,5 млн.грн ) авторства Тячівської РДА; «Реконструкція комплексу закладів для створення належних умов духовного та фізичного розвитку мешканців Хуста» (вартістю 4,5 млн.грн ) в якому Хустський міськвиконком планує реконструювати місцевий стадіон та парк, облаштувати міську картинну галерею. Виноградівський відділ охорони здоров’я розробляє проект «Створення закладу хоспісної та психологічної підтримки для тяжкохворих людей та членів їх родин» у місті (2,5 млн. грн.); Ужгородський міськвиконком шукатиме інвесторів на такі проекти як «Впровадження комплексної системи управління енергозбереження в освітніх установах Ужгорода» (2 млн.грн.) та «Розроблення генеральної схеми санітарної очистки обласного центру» (50 тисяч грн.). Берегівський міськвиконком має надію віднайти кошти на проект «Поліпшення екологічного стану м.Берегово шляхом реконструкції шлюзів каналу Верке» (вартість 1,3 млн.грн.) та інші.
Тренери, міжнародні експерти з Англії та Канади, а також українські фахівці, які працюють із закарпатськими управлінцями, впевнені, що після кваліфікованого навчання учасники груп з розробки проектів мають серйозні шанси на успіх і реалізацію важливих програм у своїх містах та районах.