Закарпатська УНП також вимагає притягнути "русинських" сепаратистів до кримінальної відповідальності

«Притягнути до кримінальної відповідальності `делегатів` так званого «європейського конгресу подкарпатських русинів» 25 жовтня 2008 року за ст. 110 КК України «Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України» вимагає від СБУ Закарпатська обласна організації Української народної партії. Про це повідомив голова Закарпатської УНП Іван Габор.

Закарпатська УНП також вимагає притягнути "русинських" сепаратистів до кримінальної відповідальності

25 жовтня 2008 року у місті Мукачево під час Європейського конгресу підкарпатських русинів було проголошено республіку Підкарпатська Русь. У цьому сепаратистському шабаші взяли участь 109 `делегатів`, у тому числі й іноземні громадяни. Учасники ухвалили «Акт провозглашенія возсозданія русинськой государственности», проголосили створення республіки та обрали «государственну исполнительну власть».

Закарпатська УНП вимагає «від Президента та прем’єра дати політичну оцінку сепаратистським діям на Закарпатті; від РНБО – негайно розробити план надзвичайних заходів із нейтралізації підривних угруповань та припинення сепаратистських дій; від МЗС – оголосити персонами нон-грата всіх іноземних громадян, котрі брали участь у так званому `європейському конгресі подкарпатських русинів` 25 жовтня 2008 року; від Генпрокуратури - звернутись до суду з позовом про скасування рішення Закарпатської обласної ради від 7 березня 2007 року щодо визнання національності `русин` на обласному рівні;

Закарпатська УНП розцінює цей акт як «чергову ланку систематичних провокацій розгалуженої мережі агентури та організованих підривних груп» та наголошує, що «Закарпаття і Крим вже стали больовими точками, на які тисне Кремль з метою підкорення України».

Закарпатська УНП вимагає «від керівництва політичних сил, чиї фракції у Закарпатській обласній раді, що підтримали рішення `Про визнання національності `русин` – визнати свою відповідальність перед народом України за вчинені дії, відкликати причетних до цього депутатів та відповідним рішенням засудити злочинні акти сепаратистів».

27 жовтня 2008р.

Теги:

Коментарі

ХЗ-Андрій: 27.10.2008 / 22:37:00
При теперішній владі? Це нереально :)))

Андрій 27.10.2008 / 19:33:00
Покарати чільників привселюдно на відкритому процесі щоб ніхто і ніколи не смів собі дозволити Українську державу ділити.

НОВИНИ: Політика

19:25
орбан збирає підписи проти "воєнного плану Брюсселя" щодо підтримки України
11:15
В Ужгороді згоріла Tesla Model 3 Фото новина
18:05
/ 8
На «Авангарді» відбулися змагання силовиків Закарпаття Фото новина
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 11
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
17:30
На війні з рф поліг військовий Андрій Телінгер із Доробратова Фото новина
00:13
/ 1
У Тур'їх Реметах на Ужгородщині у п'ятницю планують таємно і швидко вирішити два земельні питання для "Вітропарків"
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
07:54
Зелена енергетика чи зелена брехня? Хто і чому нищить Карпати під виглядом євроінтеграції
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
10:16
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Владиславом Мельником Фото новина
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
02:22
Сенатор Грем пригрозив угорщині та Словаччині через купівлю нафти у рф
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
» Всі новини