Недержавний пенсійний фонд Української греко-католицької церкви презентували у Львові

22 жовтня у залі Львівської архиєпархії духовенству і мирянам було представлено діяльність Недержавного пенсійного фонду "Покрова", засновником якого є Українська греко-католицька церква. Для забезпечення якості роботи НПФ "Покрова" залучив для обслуговування професійні компанії з адміністрування і управління пенсійними активами, що спеціалізуються на одному виді діяльності. Адміністратором НПФ "Покрова" виступає "Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів".

Недержавний пенсійний фонд Української греко-католицької церкви презентували у Львові

Про це повідомив голова наглядової ради НПФ "Покрова" о.Василь Копичин.
"Це перший і єдиний на теренах України і СНД недержавний пенсійний фонд, засновником якого виступає УГКЦ. У жовтні 2007 року відбулася зустріч представників УГКЦ, провідних діячів українського суспільства з головою Патріаршої курії УГКЦ Блаженнішим Любомиром (Гузаром), Верховним Архиєпископом Києво-Галицьким. Результатом цієї зустрічі стало рішення засновника, "Керівного центру "Патріярша курія" УГКЦ про створення недержавного пенсійного фонду "Покрова", - зазначив голова наглядової ради "Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів" і компаній з управління активами "Всесвіт" Володимир Ульянов.
Як запевнив Володимир Ульянов, при кожній єпархії буде створено консультаційно-інформаційний пункт, де можна буде дізнатися більше про НПФ "Покрова".
За словами голови наглядової ради НПФ "Покрова" о.Василя Копичина, серед головних пріоритетів фонду слід виокремити забезпечення надійного довгострокового збереження пенсійних накопичень, безумовне гарантування прав і законних інтересів учасників фонду з моменту укладення пенсійного контракту та виплата в майбутньому недержавної пенсії, яка не впливатиме на розмір державної пенсії.
Довiдка
Офіційно свою діяльність Недержавний пенсійний фонд "Покрова" розпочав 1 вересня 2008 року. Його засновником є Блаженніший Любомир, як голова Керівного центру "Патріарша курія УГКЦ".

ZAXID.NET
22 жовтня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 6
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини